Přejít na obsah

Výměna modemu


Návštěvník computerboy

Doporučené příspěvky

:D Díky - ano to mne taky napadlo (y) - přece jen bych chtěl ale zachovat současnou síť, která doteď fungovala bezvadně. Prošel jsem zde hodně témat - pomůže když hodím modem UPC do "přemostění připojení" ???

Záleží, jak chcete modem od UPC využívat. Nejlepší by bylo na routeru nastavit jinou IP vnitřní sítě a restartvat modem od UPC. Fungovala by pak obě zařízení.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník marcuspedro

Díky za rady, Zatím jsem to v jedné domácnosti udělal tak, že jsem vlastní wifi router vypojil a spojil kabel a druhé domácnosti jsem dal za UPC kabelový router a za ním je wifi a zatím vše funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Já

Tak mi mamka včera po té "slavné" výměně modemu volala, že je modem dost horký a má strach aby nevyhořela.. Údajně ji i začal pískat, po znovu zapnutí pak již nepískal... Chci se tedy zeptat na Vaše zkušenosti jestli model EPC 3925 nějak více topí.. Wifi síť jsem ji klasicky nastavil a zabezpečil, za modemem má vlastní router asus...Pokud je nenormální, že je horký, tak budu chtít po UPC výměnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Je možné dostat WIFI modem za 50Kč? měsíčně? Pokud budu trvat na tom, že chci pouze bez WIFI a samozřejmě tyhle modemy v dohledné době dojdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi mamka včera po té "slavné" výměně modemu volala, že je modem dost horký a má strach aby nevyhořela.. Údajně ji i začal pískat, po znovu zapnutí pak již nepískal... Chci se tedy zeptat na Vaše zkušenosti jestli model EPC 3925 nějak více topí.. Wifi síť jsem ji klasicky nastavil a zabezpečil, za modemem má vlastní router asus...Pokud je nenormální, že je horký, tak budu chtít po UPC výměnu.

 

Topí jak kamna a slabě píská( U mě se to projevuje při downloadu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...