Přejít na obsah

Výměna modemu


Návštěvník computerboy

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
Je možné dostat WIFI modem za 50Kč? měsíčně? Pokud budu trvat na tom, že chci pouze bez WIFI a samozřejmě tyhle modemy v dohledné době dojdou.

Klasický modemy hned tak nedojdou. Spousta lidí je mění za WiFi a UPC pak ty vrácený zase dává těm, kteří chtějí jenom modem a navíc Číňan v případě nutnosti dokáže za tejden vyfiknout várku, která bude UPC stačit na dlouhý roky dopředu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

 

prosim o radu, dneska mi byl vyměnen modem za wifi, jen se chci zeptat jak mohu změnit heslo a změnit nastaveni? Děkuji

 

Jelikoz se to tady resilo, bude se za wifi modem priplacet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

 

prosim o radu, dneska mi byl vyměnen modem za wifi, jen se chci zeptat jak mohu změnit heslo a změnit nastaveni? Děkuji

 

Jelikoz se to tady resilo, bude se za wifi modem priplacet?

A jaký typ modemu? Alespoň značku :-)

 

Jinak jestli to bylo na základě jen té výměny bez změny služeb, tak by cena měla být stejná.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

UPC? Nikdy více. Jen samé problémy. Servis otřesný, linky věčně hluché, komunikace nulová. Modem? K čemu taková p.í.č.o.v.i.n.a je vůbec dobrá, jen další žrout. Ten i.d.i.o.t co tady píše, že měl jeden výpadek ročně, je určitě nastrčený p.í.č.u.s z UPC, který se snaží zachránit reputaci této d.e.b.i.l.n.í firmy. Já měl výpadky minimálně tři týdně a to několikahodinové. Volám tech. podporu, ale linka hluchá. Píšu email a oni se ozvou až za tři dny, že žádný problém nevidí, ping je vpořádku, to jsou ale k.o.k.o.t.i, dělají z Vás akorát blbce. Garantovaná rychlost? Hovadina, první měsíc máte z 30 tak možná 12 Mb, další měsíce se divíte proč Vám to kolísá mezi 4-10 Mb a neustále reklamujete rychlost, teda pokud se dovoláte. Schválně si vyzkoušejte za jakou dobu Vás v prac. době spojí s technikem. Mě to trvalo vždy něco mezi 15 až 30 minutama, pak Vás spojí, po dotazu jaký mate problém, Vas prepoji jinam a tak si vas budou převažovat dalších 30 minut, pak se konečně spojité s odborníkem p.i.c.u.s.em, který Vám rekne at restartujete modem a pokud Vám to bude znovu dělat, tak mate zavolat znovu a oni to poresi. Dobra pakarna co? PODA Vám nabídne větší rychlost za menší peníze a výpadek jsem mel jeden za čtyři roky, trval něco pres dvě hodiny, ale bylo to ráno mezi 02 az 04 hodinou, ne pres den nebo o víkendu jako je zvykem u UPC. Když Vám bude končit smlouva a Vy ji budete chtít vypovědět, tak se přípravté, ze Vám budou volat 3x denne a do toho maily, ze Vám dají na příští rok slevu a větší rychlost. Nenechte se ukecat, jsou to lži. Modem si nechtěli odvést prý je po roce používání opotřebovaný a budou si za něj účtovat 2000 (kdyz dnešní routery stoji od 500 nahoru), to byla ale komedie. Poslal jsem je s takovým jednáním do velke p.í.č.e, at si odvezou ten v.y.j.e.b.a.n.y modem. Technik byl na me při předávání hrubý, ale já byl hrubejsi, bude si to pamatovat ještě hodně dlouho. Ted když vidím reklamu v TV, tak se jen musím smát. Dobra rada na závěr, pokud chcete přijít o peníze, nervy, internet, třeba i o rande, které si domlouvate páteční večer a najednou přijde výpadek, tak směle do toho, komu není rady, tomu není pomoci. Ale pokud chcete kvalitní internet a ještě ušetřit, tak se 100℅ poohlednete jinde, UPC Vám to určitě slíbí, ale nesplní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...