Přejít na obsah

Výměna modemu


Návštěvník computerboy

Doporučené příspěvky

No, jestli nebude platit víc a dostala Wifi modem, tak to je fajn, ale moc se mi tohle nezdá. Že by UPC začlo být tak štědré?

No spíše potřebují dostat od lidí ty ED2 modemy a jak píše Slamb, modemy bez WiFi nemají. A nemůžou po lidech chtít, aby si nechali vyměnit modem a platili víc. :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se ptal mamky a paní, co jí volala ani technik, co ji přivezl modem ji nic o navýšení ceny neříkali. Takže počkám na výpis a pokud tam bude navýšení, tak se ozvu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hurvajs007

Zdravím

Dostal jsem novy modem EPC 3925, ale nemužu se dostat do administrace. adresa 192.168.0.1 je nefunkční. poradí někdo s administraci tohoto modemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím, po výměně modemu za modem s wifi se nejde připojit k netu. Mezi PC a UPC je ještě vlastní wifi router, na kterém běžela tiskárna a mobily dětí. Jde i o to, že kabel od modemu UPC do PC mám krátký a nelze jej jednoduše vyměnit a proto bych rád zachoval tento meziprvek kdy kabel od modemu UPC jde do vlastního wifi routeru a z něho do PC. Když zapojím PC na přímo do modemu UPC tak net funguje. UPC začalo nějakým způsobem blokovat cizí routery? Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník marcuspedro
:D Díky - ano to mne taky napadlo (y) - přece jen bych chtěl ale zachovat současnou síť, která doteď fungovala bezvadně. Prošel jsem zde hodně témat - pomůže když hodím modem UPC do "přemostění připojení" ???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...