Přejít na obsah

Kolik platíte za UPC


pol241

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

chtěl jsem se Vás zeptat kolik platíte za služby UPC. Doma máme nabídku SUPREME a 3 základní STB a platíme 872 Kč. Problém je, že akční nabídka nám končí a UPC nám již není ochotno dát slevu na nabídku SUPREME.

 

Nabízí nám následující za 742:

- nabídka KOMFORT

- nabídku SUPERFILM

- FILMBOX EXTRA

- nabídku PLUS

- 3 ks základních STB

 

Nedokáži nyní narychlo posoudit, jestli je to hodně nebo cena je přiměřená. A jak to bude s nabídkou HORIZON GO. Prý do měsíce bude a do konce roku zdarma, ale pak? Bude se za ni platit? Kolik? Bude součástí nějaké balíčku? To jsou otázky, proč jsem si nechal několik hodin na rozmyšlenou.

 

Prosím o radu. Předem děkuji všem

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvne bych si rozmyslel zda potrebujes mit vechny tyto kanaly a zda neni lespi se uskromnit a platiti jen za to co oprvadu seldujes,

druha vec jsou ty STB, mozna by stalo uvahu vymenit nektery z nich za CA modul, pokud mas na to vhodnout TV,

jinak ty Handany CV-5000 ceka postupna vymena za Kaony 700, do kterych snad jiz brzy bude novy FW, ktery nabidne interaktovni funkce podobne Horizonu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma máme klasické CRT TV 4 ks. Co se týká programové nabídky, tak každý z členů rodiny sleduje něco. Na některé programy se nedíváme, ale bohužel UPC není schopna nabídnout, že bychom platili jen za programy, na které se díváme. V každém balíčku je několik programů, z kterých si vybereme. Proto nám pasovala nabídku SUPREME, ale nyní ji nám nechtějí již nabídnout. Proto ten dotaz.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídka SUPREME je zrušená asi už 2 roky (nejsem si ale jistý tím počtem let). Byla ponechána pouze těm, co si ji kdysi aktivovali. Jsem jedním z těch šťastných. Nově už ti ji nedají.

UPC není schopna nabídnout, že bychom platili jen za programy, na které se díváme.

Takhle to funguje všude - i v zahraničí. Existují kanály, na které se dívá opravdu minimum lidí a tudíž by samostatně byly neprodejné (ztrátové). Takže se prostě mrsknou do různých balíčků, kde jsou kanály, o které je velký zájem. Je to běžná praxe všude - i mimo ČR

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ano, ale pokaždé jsem měl nabídku SUPREME za zvýhodněnou cenu. Zvýhodněnou cenu mi už nechtějí nabídnout, prý to již není možné na nabídky, které nejsou aktuální, že mají věrnostní slevy a platit za TV 1260 nemíním.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Ahoj,tak já platím za

Komfort + - 248kč

Superfilm - 157kč

Balíček filmbox Plus - 0kč

Balíček Plus - 0 kč

2 x STB - 99kč

 

503kč

 

Zahrnuje to v podstatě všechny programy včetně HBO Go,mimo erotiky a Ruskejch kanálu.

 

máme to cca 3 měsíce na 2 roky.

Taky nám končila zvýhodněná cena a tohle jsem dokázal vyjednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Tak já to řeknu jinak já jsem ještě nucen platit českému UPC zhruba 4 měsíce a pak se ani neohlédnu a peláším pryč seč mi síli budou stačit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Chápu, že někdo může mít problém, protože nemá zkrátka kam přejít. Mě se tohle netýká a i místní provider má lepší podmínky. Takže ano mám kam přejít. A kdo čeká, že politika, přístup k zákazníkovi a další faktory se zlepší je naivní. Ano zlepší, ale až bude jiný vlastník :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...