Přejít na obsah

HBO GO


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník aladar963

Mam jednu technickou otazku.

 

V cervnu mi menili klas. modem za WIFI a pri te prilezitosti mi nabidli HBO kanaly za 1 kc na 2 mesice...asi jsem se nechal nachytat, protoze jeste nyni HBO neni kodovany, ale predpokladam, ze jiz mi zacali uctovat plnou sumu.

Nebo ze by mi to zapomeli vypnout? Ja jsem myslel, ze mi to daji na 2 mesice a pote to sami deaktivuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jednu technickou otazku.

 

V cervnu mi menili klas. modem za WIFI a pri te prilezitosti mi nabidli HBO kanaly za 1 kc na 2 mesice...asi jsem se nechal nachytat, protoze jeste nyni HBO neni kodovany, ale predpokladam, ze jiz mi zacali uctovat plnou sumu.

Nebo ze by mi to zapomeli vypnout? Ja jsem myslel, ze mi to daji na 2 mesice a pote to sami deaktivuji...

 

Dokud jim nezavoláš, tak ti HBO nezruší. A samozřejmě ti už účtují plnou sazbu (vlastní zkušenost).

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aladar963

No jsem si myslel, moje chyba... :scratch:

 

//edit

tak jsem to nakonec stihnul, uctovani plne ceny by zacalo od 10.9....9.9. mi programy HBO vypnou a zapnou Filmbox balicek za 1kc na 6 mes :thumleft:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reaguji na položený dotaz na chatu ze dne 9. 9. 2014, týkající se programového balíčku Filmbox Plus za 1 Kč.

Tento balíček v současné době nabízíme pro stávajícího klienta služby digitální televize za zvýhodněnou sazbu 69 Kč na prvních 6 měsíců. S politováním sděluji, že zvýhodněná cena 1 Kč na prvních 6 měsíců se vztahuje pouze na klienty, kteří si objednávají jako novou službu digitální televizi.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte písemně či telefonicky kontaktovat.

Děkuji Vám za pochopení.

S přáním hezkého dne

 

taky jsem chtěl balíček Filmbox Plus za 1kč bez úspěchů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník hlavsar

Chtel bych poprosit nekoho, kdo ma aktivovano HBO GO, jest-li prave ted prehraje nejaky film???

Me ani na jednom zarizeni ne - ntbk, TV,...

Lokalita:Melnik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Docela by mě zajímalo, na jakém principu to přihlašování do HBO GO funguje. :scratch: Někdy se stačí přihlásit jednou a pak se 14 dní v kuse můžu koukat bez dalšího přihlašování, a jindy zase to chce třebas tři dny po sobě, každý den, abych se přihlásil přes Moje UPC. Z toho ve dvou případech z těch tří mě to vyzve taky k registraci nového zařízení, ačkoliv se pořád jedná o jedno a to samé. :roll::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...