Přejít na obsah

Výpadky rychlosti na 0.


Návštěvník Messhidan

Doporučené příspěvky

Návštěvník Messhidan

Ahoj,

 

zdravím uživatele tohoto fóra.

 

Chtěl bych se zeptat.

 

Mám asi 4 dny nově nastaven od UPC internet firber 120, je navíc teď akce takže bych měl mít 240 Mb/s.

Přijel technik, vyměnil modem a mám problém s tím, že sice speedmetr mi naměří cca 240 ale když dám cokoliv stahovat tak to jede max tak 3Mb a tak po 10 sekundách to padne na nulu a konec.

 

Je jedno odkud stahuju ať je to zaplacený kredit na sdilej.cz nebo přímo na UPC ftp nebo stahuj.cz atd...

 

prostě jakmile jdu něco stahovat jede to pomalu a po chvilce konec.

 

Jsem z toho docela marnej protože jsem se těšil jak si užiju rychlost atd ale neužiju si asi vůbec nic protože to stahuje pomaleji než když jsem měl fiber 30.

 

Zkoušel jsem wifi na přítelkyni notebooku kde jí to funguje relativně v pohodě... asi kolem 6 jí to stahuje a přes kabel jí to jede tak kolem 13 což by šlo.

 

Takže jsem asi zjistil, že může být problém u mě v PC a vůbec netuším proč. Síťovka by to měla zvládat je to gigovka a kabel mám CAT5 a mám i CAT6 takže ten by to měl dávat taky v pohodě.

 

Zkoušel jsem jen smazat ovladače na síťovku a nahrát znova ale stejně to nejde, zkoušel jsem i různý testy PC a opravy chyb atd.. Ale vůbec nic se neděje.

 

 

Není tu někdo kdo měl podobnou zkušenost ?

 

kamarád mi řekl, že by asi pomohl jen format systému a znovu instal... což se mi teď moc nechce jelikož mám win 7 :))

 

 

Díky Vám moc za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Messhidan

Ahoj, port jsem nezkoušel ale kabely sem tam měl asi 3 :) a navíc ten CAT 5 a CAT 6 mám oba nové... u mladý na PC to jde celkem v poho. mě to nejde vůbec..

mám tuším integrovanou síťovku tak možná zkusím ještě jinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Stejného problému jsem si všiml i já - modem Technicolor TC7200.

Stahoval jsem něco ze steamu větší rychlostí a pak to klesalo až to kleslo na 0. Žádné stránky se nenačítaly.

Vypadalo to na problém s DNS , proto jsem vyzkoušel na Ubuntu dát Google DNS a nevšiml jsem si po té toho problému, ale pak jsem přešel na Windows a od té doby "zatím nic", kdyby se to objevilo, tak určitě dám vědět.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Messhidan

Jo já mám win 7, Mě stránky najíždí, je to fakt rychlé, i mi speedmeter ukáže dobře rychlost ale jak jde o download tak je v prd.... jinak mám tuším stejný modem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Nemáš tam nějakej antivir, kterej hlídá komunikaci po síti? Kdysi něco podobnýho dělalo AVG a funkce Link Scanner, od tý doby co sem zjistil kde je chyba, to při instalaci rovnou vyhazuju a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Poslední cca měsíc také řešíme problémy. Máme od UPC Cisco modem a za ním vlastní síť na Cisco komponentech a stává se, že se najednou přestanou načítat stránky. Všude najedou hláška, že stránku nelze zobrazit a přeruší se například i internetový stream. Teď to řešíme a zatím je teorie, že se jedná o problém DNS, protože aplikace, které komunikují přímo s konkrétními IP adresami fungují i při tomto "výpadku"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto vlákno mě vystrašilo. Mám modem Motorola SB5100E a Fiberpower 30. Zítra mi technik přiveze jiný modem, aby mi běžel Fiberpower 120 a po telefonu mě ujišťovali, že stačí přehodit kabely a vše poběží, nic není potřeba instalovat ani přenastavovat.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...