Přejít na obsah

Výpadky rychlosti na 0.


Návštěvník Messhidan

Doporučené příspěvky

Návštěvník Messhidan

Ahoj,

 

koupil jsem si novou síťovou kartu a nahrál nově ovladače a běží to teď myslím už docela v pohodě. stahuje to kolem 25 jen mi včera přišlo, že to docela kolísá ale uvidíme.

 

Nevím tedy jestli to bylo síťovkou a nebo fakt špatným ovladačem v systému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

asi před 2 měsíci jsem si nechal na zkoušku navýšit rychlost na max, tedy 240. Dosahoval jsem tak třetinu, tak jsem to nahlásil. Poslali technika, vyměnil zásuvku a kabely, pomohlo to nepatrně. Rychlost na downloadu kolísá 50 - 120, upload je mezi 16 - 20. Tak jsem to nahlásil znovu, další technik si ani nerozbalil nářadí a rovnou mezi dveřmi mi sdělil, že komunikoval s nějakým technikem přímo od UPC (ti dosavadní byli z externí smluvní firmy) a ten mu sdělil, že je příčina na nějakém sw zařízení v uzlu pro Ostravu a bude se to v polovině července měnit. Nechal jsem si to od něj napsat na servisní list.

To mě kapitálně dožralo, protože tady UPC vědomě od lidí vybírá nehorázné částky za údajně nejrychlejší internet a přitom ví, že to v Osravě nebo možná nějaké její části nejsou schopni na deklarované hodnoty rozchodit. Tak jsem podal oficiální reklamaci. Přišla mi sms, že reklamaci zaevidovali a ozvou se do 30 dnů! A penízky jim krásně od nás tečou! NEHORÁZNÁ DRZOST DO NEBES VOLAJÍCÍ!

Prosím, konkurence, probuďte se, já chci k vám, jsem zoufalý, nikdo mi na mé adrese v centru Ovy údajně neumíte a nebo nechcete pomoci. Já už nechci být u UPC!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...