Přejít na obsah

HBO GO v siti UPC


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fabiak

Dobrý den,

služba HBO GO bude k dispozici zdarma pro všechny klienty UPC, kteří využívají programovou nabídku Supreme, Superfilm nebo HBO.

Alena, UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Tak jsem to zkoušel se zaregistrovat a pořád mi to píše "Přístup odepřen".Na technické podpoře bohužel neví co s tím.Jinak super služba:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Já jsem se zaregistroval bez problémů a funguje to.Menší problém mám při příštím přihlášení.Nevezme mi to uživatel.jméno,hodí to do moje UPC,tam se přihlásím,jdu zpět na HBO GO,přihlásím se a je to OK.Tak nevím,zda to tak patří,nebo to blbne jen mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434
Zkus smazat cookies respektive zkus jiný prohlížeč.

Dík za radu,dle informací z UPC nejsem sám.

Používám v podstatě už jen Chrome,a nikdy nebyl problém s cookies.

Až tak mě to netrápí,věřím že časem tomu vychytaj mouchy,spíš mě vždy u UPC zaráží jak argumentujou při spouštění nových služeb tím,že je spustěj až vše pořádně odskoušej a otestujou,aby vše bylo bez problému a nikdy to tak není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Já v podstatě počítač čistím přes ccleaner několikrát denně,a stejně to nefunguje.

Uvidíme.

Ale už jsem mi podařilo naknec zaregistrovat,ale to spouštění mi připada dost složité,a také se přihlásim pouze když se nejprve klasicky přihlásím do Moje UPC na stránkách UPC,potom teprve jde přihlášení do HBO Go.Když se chci přihlásit rovnou do HBO Go tak mi to hlásí pořád stejnou hlášku přístup odepřen"Tím usuzuji že o cokies nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...