Přejít na obsah

HBO GO v siti UPC


Jirka007

Doporučené příspěvky

HBO GO podle me funguje,nicmene jako vzdy UPC nic nevi a o nicem neinformovalo.Ale na strankach HBO je jiz odedneska uvedeno UPC jako operator pri registraci do HBO Go.Kdyz jsem ted volal na UPC linku,bylo mi receno,ze musi mit clovek HBO predplacene a musi mit moje upc prihlasovaci udaje a byt prihlasen v moje upc.Ale pry od UPC to neni jeste oficialni.Tuhle posledni vetu mi hlava fakt nebere... :-)Jirka Usti

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odesílatel: Hladik, Michal přidat do kontaktů 19. června 2014 20:44 - před chvílí

vytisknout uložit email zobrazit hlavičku

Vážená paní, vážený pane,

 

na základě kontaktu s Klientským centrem UPC Vám zasíláme požadované dokumenty.

 

Pokud budete reagovat na naši odpověď, nepoužívejte, prosím, tlačítko odpovědět, ale využijte kontaktního formuláře na http://web.upc.cz/klpoz/cz/.

 

V případě jakýchkoliv Vašich dalších dotazů se s důvěrou obraťte na Klientské centrum UPC. Naši operátoři se Vám budou ochotně věnovat vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 a v sobotu a neděli od 10:00 do 18:00 na telefonním čísle 241 005 100.

 

 

 

Postup přihlášení k HBO GO:

 

1.) Vlevo nahoře kliknout na Menu

2.) Vybrat Nastaveni a tam Registrace

3.) Jako kabelového operátora vybrat UPC.

4.) Otevře se stránka kam zadat uživatelské jméno a heslo k Moje UPC

5.) Na další stránce vyplnit uživatelské jméno (které chce mít klient na HBO GO) a odsouhlasit licenční ujednaní

6.) Posledním krokem je pojmenovat si dane zařízeni

 

Technické informace o HBO GO je možné nalézt zde: http://www.hbogo.cz/faq

 

 

Pritom mi poslali tento email,kdyz jsem se dozadoval rady,ze mi nejde se prihlasit.Jak jsem psal vyse,tohle mi fakt hlava nebere,ta informovanost je opravdu u UPC nulova :-(

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Jeden dotaz. Ano potvrzuji HBOGo funguje.... jak je to s zpoplatněním nebo nezpoplatněním této služby. Platím si superfilm (HBO+ Cinemaxi) na stránkách HBO píšou, že tato služba není pro předplatitele HBO nijak zpoplatněna, nicméně má uživatel kontaktovat svého poskytovatele.... takže nevíte jak to je s cenou.... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...