Přejít na obsah

Kontaktní formulář


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Jednou z (mála) možností komunikace s Kontaktním centrem je Kontaktní formulář. Po vyplnění nutných údajů včetně klientského čísla umožňuje z rozbalovacích nabídek vybrat okruh problému či důvod komunikace. (U zákazníků registrovaných v Moje UPC odpadá otravné vyplňování vstupních přihlašovacích údajů.)

 

Pokud někdo nedokáže srozumitelně formulovat problém, nebo se v příslušné problematice vůbec neorientuje, napíše do formuláře krátké sdělení typu "Nejde mi internet", "Kostičkování Nova HD" a podobně. Potud je formulář vyhovující.

 

Problém vidím v tom, že textové pole formuláře neumožňuje jakékoli formátování textu, dokonce vypustí i konce řádků. I v případě, že má zákazník jakýsi přehled o problematice a dokáže problém srozumitelně formulovat, je jakákoli jeho snaha naprosto zbytečná a pro operátora se musí zápis i při nejlepší snaze stát značně nepřehledný (viz potvrzení o přijetí požadavku s odeslaným textem).

 

Chápu a respektuji důvody znemožňující další komunikaci (odpověď), ale tím se stává řešení problému/požadavku podstatně složitější...

Jaké máte zkušenosti s Kontaktním formulářem a jaký je váš názor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně ten formulář přijde celej nepřehlednej :roll: všechno je to takový slitý do jednoho, když dám technický problém, vyjede na mě jenom televize, internet a telefon je schovanej až dál, v tom sou namixovaný nějaký informační texty bez ladu a skladu... chtělo by to celkově zpřehlednit :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peliculiar

Komunikace přes formulář je zlo. Nicméně fungovalo napsat email (ve slepé kopii / BCC) na: info@upc.cz ; upc@upc.cz ; upc.cz@email.upc.cz ; klientske.centrum@upc.cz

 

Nevím který z těchto emailových kontaktů někdo čte, ale odpovídali mi - takže jsem se formuláři tímto způsobem vyhýbal. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sice se to vzdycky sleje ale prozatim z kontaktniho formulare vzdy pochopili oč mi jde, ikdyz se jim to nelibilo (kauza Nova Sport HD atd.)

potvrzuji, že info@upc.cz funguje, dokonce kdyz jsem resil neco slozitejsiho a potrebovali k tomu dokumenty odkazali me na mail z infolinky

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peliculiar

Tuším že přes Moje UPC by měla být komunikace snazší a plynulejší, ale osobní zkušenost s tím díky výše uvedenému způsobu nemám.

 

Marek-26 & retron: Díky za upřesnění! (y)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...