Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník sarmen10
Zdravim, testerka se pta testeru: Jdou Vam titulky? Me jaksi nechteji nikde naběhnout.

Jdou, které konkrétně? Máte je zapnuté?

Mam je zapnute a nejdou všude (teda tam kde jsou nabizene)

Uz to mam. Mela jsem je zapnute jen v nastaveni a oni se musí zapínat i v info o poradu.

 

Tak a ted nevim. Zkouseno na Nova Cinema, tam jdou a na amc tam nejdou. Zapnute jsou jak nastaveni tak v infu a oba programy (teda filmy je nabizeji) Tak jak je to? Chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sarmen10

Tak s nastavenim jiného jazyka to asi nebude, jelikož jsem zmenila jazyk na tom amc a stejne nic. Ale na Nova Cinrema byl jazyk cesky a titulky jdou normal i skryte, ale jinde menim co se da a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HBO3 v nahraném Jamie Oliverovi jsem musel v nastavení titulky vypnout, protože u pořadu je zvuková stopa označena jako česká, a proto by se nezobrazovaly. Zvuková stopa je totiž stejného jazyka jako titulky. :/ Kdyby tam byla zvuková stopa označena jako angličtina, zobrazovaly by se automaticky. Takhle musím vypínat a zapínat ručně. Zkusím reportovat.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
BTW, fungují vám v nastavení 3 různé druhy vypnutí cihly? Ať nastavím cokoliv, stále mi svítí tlačítko po vypnutí oranžově, a start je okamžitý.

To stejné u mne.

 

Sent from mTalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Jde vám po aktualizaci sw přidat čas k naprogramovaným nahrávkám?

Mám v nastavení stanovený přesah konce nahrávání +5 minut, což u drtivé většiny programů stačí, pokud se náhodou stane, že ne, tak nyní dokoukat chybějící kousek pořadu díky zpětnému přehrávání není problém. Ten mám ale u programů, u kterých zpětné přehrávání není zavedeno, např. u slovenských stanic. U těch není nic neobvyklého, že začnou s programem třeba o 10 minut dříve nebo naopak o víc jak půl hodinu později. Řešil jsem to právě tak, že jsem si u naprogramované nahrávky vyeditoval čas začátku a konce programů sám. U nové verze sofwaru jsem však tuto možnost nenašel. Nebo jsem ji přehlédl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...