Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník pafra

Přeji dobrý den a prosím o radu, než se obrátím na nějaký servis. Dostal se mi do rukou tento Mediabox s problémem, že majitel vyjmul HD, který používá ve svém PC. A navíc se mu podařilo provést pokus o uvedení Mediaboxu trojhmatem (+,-,Power) do továrního nastavení - po zapnutí pouze bliká žlutě tlačítko Power. Nejsem si jist,ale předpokládám, že se ze zařízení vymazal systém a nyní hledá box záložní firmware na HD (který již není). Je nějaká možnost, jak firmware nahrát? Resp. zda je možné ho někde stáhnout a postup instalace např. na nový HD, nebo FLASH paměť? Předem děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pafra

Vyjmul instalovaný HD. Mám ho zapůjčený, abych se mu na to podíval. Ano jedná se o odprodané zařízení. Jedná se mi pouze o zprovoznění (majitel je po tech. stránce totálně neschopný). Takže já osobně určitě nepotřebuji využívat služeb a funkcí Mediaboxu (nemám ani kabelovou TV, natož Horizon), potřebuji jen, poradit, zda je možné zařízení v takovémto stavu nějak zprovoznit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pafra

K síti UPC mám přístup (pouze internet). Takže pokud bych vložil nový, prázdný HD, BOX připojil k internetu, tak by došlo i v tomto stavu k jeho zprovoznění? Připojení předpokládám pomocí koax.kabelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyjmul instalovaný HD. Mám ho zapůjčený, abych se mu na to podíval. Ano jedná se o odprodané zařízení. Jedná se mi pouze o zprovoznění (majitel je po tech. stránce totálně neschopný). Takže já osobně určitě nepotřebuji využívat služeb a funkcí Mediaboxu (nemám ani kabelovou TV, natož Horizon), potřebuji jen, poradit, zda je možné zařízení v takovémto stavu nějak zprovoznit.

 

Nějak nechápu k jakému účelu si půjčuješ nějaký HD DVR Mediabox od UPC když nemáš kabelovku :shock: A zprovoznit ho chceš jako k jakému účelu :?: Aby ti v noci svítily ledky a vytvářely atmosféru :?:

Majitel je po této stránce totálně neschopný, jak tvrdíš, ale je zajímavé, že dokáže demontovat HDD z Mediaboxu. K čemu mu ten HDD z toho Mediaboxu je :?::shock:

Je to celé nějaké divné, celý tvůj dotaz je nějaký zmatený a vůbec nechápu jeho smysl. Vybal co se za tím vším skrývá :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pafra

Sám osobně Mediabox nepotřebuji, takže nějaké jeho funkce jsou mi ukradený. Jedná se mi jen o to, abych mu to dal zpět do funkčního stavu. Jestli to nelze, tak ho zabalím do igelitky a vrátím mu nefunkční krabici. A jestli mu stálo za to použít 1 TB disk za cenu odepsání tohoto zařízení...na to se ho zeptám :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K síti UPC mám přístup (pouze internet). Takže pokud bych vložil nový, prázdný HD, BOX připojil k internetu, tak by došlo i v tomto stavu k jeho zprovoznění? Připojení předpokládám pomocí koax.kabelu.

Připojte na výstup pro internet tenhle box, měl by si vše stáhnout. Nevím, jak s tím HDD, jestli to půjde bez něj.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...