Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

BTW, fungují vám v nastavení 3 různé druhy vypnutí cihly? Ať nastavím cokoliv, stále mi svítí tlačítko po vypnutí oranžově, a start je okamžitý.

Funguje :)

Jak to používáš? Dřív bylo v návodu, že na eko vypnutí, se musí stisknout tlačítko vypínání 2X. Dneska jak nastavím, co nastavím, mačkám vše, ale jen se vypne, a hned zapne. Jak to to prosím funguje? Je barva tlačítka na cihle pak červená? Nebo se jen déle zapíná?

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Přidat čas zatím asi nejde, tak jak to šlo dřív :-( . Ale co jsem si všiml, tak jde v menu nastavit nahávání po skončení pořadu až 30 minut, dříve to bylo 15 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW, fungují vám v nastavení 3 různé druhy vypnutí cihly? Ať nastavím cokoliv, stále mi svítí tlačítko po vypnutí oranžově, a start je okamžitý.

Funguje :)

Jak to používáš? Dřív bylo v návodu, že na eko vypnutí, se musí stisknout tlačítko vypínání 2X. Dneska jak nastavím, co nastavím, mačkám vše, ale jen se vypne, a hned zapne. Jak to to prosím funguje? Je barva tlačítka na cihle pak červená? Nebo se jen déle zapíná?

Je třeba počkat déle po vypnutí. Box se nejdřív jen vypne jako u rychlého startu a až po nějaké době přejde do některého z dalších režimů. Počítám, že je to kvůli takovým jako jsem já, kteří omylem vypnou či si vzpomenou hned, že ještě něco chtěli.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem uživatelka malého boxu, tak si dovolím jen dvě poznámky.

 

K tématu nahrávání -

Taky jsem nenašel, vypadá to, že se to nastavuje jen v Nastavení, paušálně pro všechny nahrávky.

Takhle funguje nahrávání na malém boxu. Snad to bude chyba a ne vlastnost (aneb někdo si rozhodl ulehčit práci...).

 

Jakou máte hlasitost u zpětného shlédnutí? Já ji mám tak na 20% živého.

Nevím, zda je to zrovna dvacet procent živého, ale u malého boxu musím hlasitost štelovat hodně nahoru, když chci koukat na zpětné shlédnutí.

Zkuste to reportovat, třeba to se to pak spraví i nám ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, hlasitost mám tak na 50%. (Mám v seznamu, který zítra zkusím zaslat na podporu)

 

Jinak nastavení vypínaní cihly opravdu funguje, jak píše Marek-26. Po 2min. od vypnutí "spadne" cihla do spánku s červeným tlačítkem. Z aktivního režimu trvá probuzení 25 sekund. Z eko režimu také, ale v něm nejde už ani modem :)

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník IQ2
BTW, fungují vám v nastavení 3 různé druhy vypnutí cihly? Ať nastavím cokoliv, stále mi svítí tlačítko po vypnutí oranžově, a start je okamžitý.

me to funguje. pouzivam stredni nastaveni, spotreba klesne zhruba o 5W a tlacitko je cervene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kaplan007

Zpětné shlédnutí na cihle v pohodě funguje, menu zase asi o chlup rychlejší a konečně čeština v teletextu. Že by konečně krok kupředu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dali

Daří se někomu s novým fw vyfiltrovat programy v EPG (GUIDE) tak aby tam byly jenom ty, které mám zaplacené a dá se seřadit jejich pořadí? Př. dá se upravit pořadí oblíbených programů? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...