Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Nehledě na to, že by mohl měsíčně ušetřit pár stokorun za původní internet, když už ho má od UPC v ceně. A taky platit spotřebu el. energie za dva spotřebiče

něco stojí.

Vy máte jen jednu televizi, já mám dokonce tři.

Co se týče inetu - nehodlám tu nic vysvětlovat. Co se týče el. spotřeby, platím si ji ze svého, nikoli z vašeho.

.... zaplať Pán Bůh, že už nežijeme v lidský ZOO, kde nám chovatel nařizoval a doporučoval, co máme a co nemáme dělat. Někteří jsou tak nějak stále zvyklí, jak pozoruji :)

Nechtěl jsem se vás nějak dotknout, pokud ano omlouvám se. Nevím co má co do činění počet televizorů v domácnosti. Já měl u Vás na mysli cihlu a router nebo modem od stávajícího poskytovatele internetu.

  • Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Modem Technicolor, KAON 700
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic se nestalo

Jenom se optám: kolik televizorů lze zapojit na jednu cihličku?

Za tu cihličku platím stejně, ať tam je inet, nebo není. Od stávajícího poskytovatele, s kterým jsem od roku 1998 a jsem s ním nadmíru spokojen, mám pouze přívod inetu. Router je můj a mám zasíťovaný kabelama celý byt. Jak inet kabelama, tak TV kabelama.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten za 379.-Kč. (100 až 200 Mbps) Bohatě to stačí. nejsem stahovací maniak a na weby, kam chodím, si rychlost určují sami tam. Takže si ještě ročně platím tzv. first cart, abych měl od oněch webů plnou rychlost. Konkrétně se jedná o AURAN v Austrálii

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a od UPS máte nejspíš to samé. Pak nechápu proč platit za něco dvakrát. Máte dle Vás zasíťováno pořádně tak ten svůj routr dejte za cihlu a jsme tam kde jsme byli na začátku. Ušetříte aspoň za jeden internet když né za dvě zařízení. I když píšete ,že já to neplatím tak já a nejspíš vícero by to tak udělalo. Nic ve zlém.

  • Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Modem Technicolor, KAON 700
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj původní záměr byl, že sem budu psát své poznatky z provozu toho zázraku cihličky. Možná na TVFreaku, tady po dnešních zkušenostech už ani omylem.

Prosím, nenechte se znechutit jedním ouldem. Mně by docela zajímalo, jak vidí cihlu zkušený a náročný uživatel. Já osobně ji zatím nemám (a dokud nepůdou řadit kanály tak ji mít nebudu), ale rád bych věděl, jak se chová ve srovnání se starým Kaonem, který mám teď. A hlavně jestli nemá nějaké další podstatné chyby...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...