Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zkušenost s retenčním oddělením :-)

Doporučené odpovědi

Odesláno

Vážení, drazí VF retenčáci.

To co jste předvedli včera jsem už dlouho nezažil, ačkoliv jsem znalý problematiky , cen a vývojem mobilních sítí již několik desítek let.

Nabídky nesmyslných cen služeb při převodu k Vám jsou zcela mimo. Když platím u O2 249 za internet, to si fakt myslíte, že cenu za 530

od Vás přijmu a převedu internet k Vám? ! To snad NE, to nemyslíte vážně!!!

Pokud nový operátor nepřevezme v portaci internet, tak vy jej do té doby nemůžete odpojit, což jste v případě zkz č. 1002718588 udělali a nechali jej bez internetu.

A nabídka, že mám již ceny nastaveny na minimu? Ale prosím Vás, .... Obratem převod k O2 proveden, O2 NEO stříbro za 249. Nevěříte opět, tak vám pošlu email, kde to jasně uvidíte.

Jste fakt pašáci...

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Zyxel VMG8623
  • Kroměříž
Odesláno
  • Centrum péče

@jezevcik8475 Pěkný den, díky za zpětnou vazbu, nicméně na diskusním fóru se k tomu vyjádřit nemůžeme, neznáme podrobnosti. Pokud potřebujete ještě z naší strany pomoc, napište nám přes https://tam.je/dotaz.

  • Premium
  • Premium
  • -
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha
Odesláno

Děkuji za reakci na můj příspěvek, pokud máte zájem to nějak ještě dořešit, můžete si mě dohledat ( zkz účtu 1000428610, ČP 428610).

Moji včerejší zkušenost jsem také uvedl na jednom nejmenovaném fóru, kde je tato skutečnost popsána podrobněji a doporučuji určitě za přečtení.

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Zyxel VMG8623
  • Kroměříž
Odesláno
  • Centrum péče

@jezevcik8475 Touto cestou přes diskusní fórum určitě ne, to skutečně možné není :( Nabídla jsem vám pomoc, záleží na vás, zda ji využijete.

  • Premium
  • Premium
  • -
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha
Odesláno

Já jsem zde pouze uvedl skutečnost, pravdu a realitu ze včerejšího hovoru s vámi, se společností Vodafone.

Já pomoc nepotřebuji, nemělo by to být spíš naopak z vaší strany? Je to jen na vás...

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Zyxel VMG8623
  • Kroměříž
Odesláno

On bude rozdíl v tom jestli od operátora chceš odejít a nebo k němu přejít, v tom druhém případě ti určitě nenabídne tak zajímavou cenu jakou bys asi očekával.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Test rychlosti internetu
  • po měsíci...
Odesláno

Ahoj, chlapec z retenčního mi položil telefon nebo se hovor přerušil a už se neozval. Na číslo se nedá dovolat zpět. Má někdo podobnou zkušenost?

  • Basic
  • -, sLimitem M
  • ALLinONE, 18+
  • Vodafone TV Standard box, Vodafone TV Premium box, Compal CH7465
  • Praha Zlín
  • Test rychlosti internetu
Odesláno

Tady nikdo neposoudí v jakém duchu či tónu se nesl hovor. Možná se to samo přerušilo, možná položil. A ano dovolat se zpět už nejde. Takže znova kolečko na linku VF, říct co chci, postěžovat si a zas čekat na retenční ...

Možná ti říkal, že větší slevu ti nedá, ale nechtěl si to pochopit.😀

  • Super
  • Basic
  • Základní, Sport
  • Vodafone Station WiFi 6, Vodafone TV 3 box
  • Teplice
  • Test rychlosti internetu
Odesláno
V 8. 4. 2026 v 13:04, Ivo Mašek napsal:

Nevím jestli to patří zrovna sem.

Přišel mě od Vodafone email, že na mě adrese je možno mít rychlost 1000. (to vím už dlouho a když jsem o to žádal, tak bych musel opět měnit modem, i přesto, že ten, co mám těch 1000 umí - je nedávno po výměně., tak jsem to navýšení vzdal) A abych si na stránce po příhlášení kliknul, že mě zavolají. A protože jsem tu nedávno četl, že opět můžeme mít rychlost 1000 i na modemech Station., tak jsem si kliknul, aby mě zavolali. Do hodiny se skutečně ozvalo vyzvánění mého mobilu. Mám ho hned vedle PC, takže jsem ho hned vzal a přijmul hovor. To vyzvánění mohlo mít asi tak 2 impulsy a volající to shodil. (!!??) Takže na druhé straně nikdo již nebyl. Nuž, neprodleně jsem volal nazpátek a tam se ozvalo, že děkují za zavolání .... a hned mě bylo jasné, co mě čeká. Dlouhý monolg automatu, který až se vyžvaní tak bude následovat info o stisknutí toho tlačítka, a tamtoho tlačítka, .... néééé, to opravdu né. Tohle fakt nechci. A jestli takhle funguje ono "klikněte a my vám zavoláme" - tak to si vážený Vodafone trhněte nohou.

Tak to jen taková osobní zkušenost stará tak půl hodiny.

V 8. 4. 2026 v 16:42, Komár napsal:

To s tím voláním od VDF, bryskním zvednutím na mé straně a hned spadnutím hovoru po mém opakovaném "halooo, halooo" se mi stalo předminulý týden třikrát (očekával jsem hovor z retence ohledně netu) a zpět se samozřejmě nedá dovolat, protože je to jednosměrné. Pak to vypadá, že si dělám prču, ale máte asi nějaký technický problém.

Bohužel nic neobvyklého, viz naše zkušenost.

  • Ultra+
  • -
  • -
  • Vodafone Ultra Hub 7
  • Super
  • Praha
Odesláno

A vyjádřil se zde k tomu zástupce VF? Nebo to prostě přehlídnul a nebo neví co by na to měl odepsat? Snad jen to jeho tradiční napište nám o tom víc ...

  • Super
  • Basic
  • Základní, Sport
  • Vodafone Station WiFi 6, Vodafone TV 3 box
  • Teplice
  • Test rychlosti internetu

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

Právě prohlíží tuto stránku 2

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Účet

Navigace

Vyhledávání

Vyhledávání

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.