Přejít na obsah

HD


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník lokomotiwa

A proč to Nova udělala? Není to náhodou tím, když UPC nechce Nova Sport, tak proč by Nova dávala zadarmo UPC Novu Cinemu HD a Fandu HD? Chápu, že s tím vy (myslím technické oddělení) nic neudělá. Mě spíš štve přístup UPC. Pořád tvrděj, že je pro ně HD vysílání priorita. Tak dnes zrušili bez náhrady 3 HD programy (pardon, možná přidaj Slovak Sport 1 HD - to je fakt bomba). Můžu říct, že nepatřím ke stěžovatelům, ale tohle mě fakt naštvalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

A co když je to opačně? Nova chtěla bakšiš za HD verze Cinemy a Fandy, tak UPC na revanš vykoplo Novu Sport? Bohužel pozadí nikdo nezná :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lokomotiwa

A my se to ani nedozvíme. Co je mě ale potom. Nechci být rukojmí jejich sporu. Jsem zákazník UPC a této společnosti také platím Za své peníze očekávám, že něco dostanu. Pokud budu chtít přijímat SD verze programů Novy, můžu k tomu využít pozemní cestu a ne platit UPC. Samozřejmě neplatím jen za kanály Novy, ale dnes došlo k vypnutí 3HD programů, ale počítám, že cenu za TV nabídky nesníží. Hlavně, že měli reklamu Nova Cinema HD a Fanda HD jen u nás. Prostě si musíme zvyknout a dál poslouchat ty kydy, jak se bude rozšiřovat nabídka programů, jak je HD priorita apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Nechci se UPC zastávat a jsem na ně naštvanej, že nekváknou slovo proč k tomu vyřazení došlo, ale zase když si uvědomím, že za 80 digitálních programů platím měsíčně míň, než dřív za 40 programů v analogu, tak to není tak špatný. Nebudou Novy v HD, tak se přesunu jinam a život půjde dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lokomotiwa

Ani já se z toho nezblázním. Taky to přežiju, venku je krásně, nebudu čučet na telku. Sice píšeš, že můžeš sledovat 80 digitálních programů. To je asi pravda, ale kolik z nich je opravdu kvalitních? Ty jejich music boxy apod. to stojí fakt za to. Je zajímavý, že Nova sport vyřadí skoro ihned, ale music box nemůžou. Fakt vtipný. Dnes vyřadili tři dobré a myslím i dost sledované programy v HD kvalitě. Nu co. Oželím Wimbledon v HD kvalitě a budu se dívat na vodní pólo na Slovak Sportu. Změna je život...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se těším až aktualizují své reklamní šoty: na Rašilova pustí ještě větší větrák a dramatický hlas řekne: Pořiďte si UPC, takovouhle rychlostí vám budou mizet HD kanály!

Ale teď vážně - za tenhle apríl si Nova+UPC zaslouží absolutorium, to není jen nejlepší apríl roku, ani desetiletí, tohle aspiruje na nejlepší apríl všech dob! Právě ten fakt, že to není vtip, tomu dává ten punc výjimečnosti. :cheers:

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se UPC zastávat a jsem na ně naštvanej, že nekváknou slovo proč k tomu vyřazení došlo, ale zase když si uvědomím, že za 80 digitálních programů platím měsíčně míň, než dřív za 40 programů v analogu, tak to není tak špatný. Nebudou Novy v HD, tak se přesunu jinam a život půjde dál...

A to nepočítáme inflaci :D

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak Nova HD už taky nejede, to je teda pěkně k nasrání, tak to teda s UPC končím na dobro. No to snad abych se začal shánět po nějakém CRT televizoru nejlépe černobílém když se vracíme zpět. (Krupka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Pro Radek40 » stř, 2.4.2014, 17:33

 

Však jsem o tom v minulých příspěvcích psal, že dojde k tomu že od skupiny Novy nebude ani jeden program v HD a došlo na moje slova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...