Přejít na obsah

UPC spouští provoz kontaktního místa pro své klienty


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Hana93

Ona to myslela tak, že tam mám jít dvakrát. Nejdřív podat výpověď a po ukončení smlouvy vrátit modem. Momentálně mi běží výpovědní lhůta do konce května, výpověď jsem podala poštou, tak budu vrácení modemu řešit v červnu. Jak jsem už psala, tvrdila mi, že lidem, kteří tam nepodali výpověď osobně, nechtěli modem vzít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník bufalobil

Dneska jsem vracel modem v KC v Závišově ulici a naprosto bez problémů. Tři příjemné slečny a kolem 16. hodiny jsem tam na ně byli dva zákazníci. I se sepsáním protokolu to trvalo 5 minut. Škoda jen že na stránkách UPC a ani v instrukcích o vrácení zařízení není o této možnosti ani řádek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník cajky

Proc to neni uvedeno na jejich strankach? Nebo spatne koukam? A zajima me hlavne, jestli tam muzu vyresit vypoved urcite sluzby? Nechce se mi to sepisovat a posilat, radsi bych se zastavil osobne, je to mozne, nevite nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem tento týden u nákladového nádraží vrátit modem a telefon a podle toho, co tam vyřizovali ostatní tak bych řekl, že se tam dá vyřídit cokoli. Jeden člověk tam uzavíral smlouvu, druhý měnil smlouvu. Jen chci upozornit, že jsou tam jen dvě ženský, takže žádný fofr.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník natasss
Co je na tom poslání poštou tak špatnýho? Sice to stojí pár peněz (21 kaček na poště za krabici a 59 kaček poštovný za doporučenej balík), ale máš od toho doklad a ještě ti e-mailem nebo SMS sdělí, kdy byla zásilka dodaná.

 

Tak to není pravda, vracela jsem poštou a další dva měsíce mi účtovali, dohadovali se se mnou dokud jsem jim nenaskenovala podací lístek s datem odeslání. Pak to milostivě uznali, ale prachy vrátili jen za jeden měsíc. O SMS si můžu nechat zdát. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Tak si napiš písemnou reklamaci, a když ji UPC nevyřídí kladně, tak se obrať na ČTÚ. A pokud jde o moji poznámku ohledně mailu a SMS, tak to ti sdělí pošta, když při podání zásilky zadáš požadavek na její sledování a info o doručení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...