Přejít na obsah

Není přístup


Návštěvník krtinacze

Doporučené příspěvky

Návštěvník krtinacze

Zdravím,

mám menší problém se set top boxem. Chvíli jsem ho nevyužíval a poté po zapnutí hlásil u placených kanálů (Není přístup. Pro aktivaci volejte Klientské centrum UPC), kanály zaplacené mám, na druhé televizi vše funguje normálně. Bylo to zrovna okolo Vánoc a za pár dní už vše fungovalo jako dřív, takže jsem předpokládal, že se jednalo o nákou menší chybičku.

 

Nyní se mi tato hláška u placených kanálů objevila znovu, neví někdo, co s tím? Podle podpory by mělo být vše OK, takže nevím, kde je chyba. Zkoušel jsem i vypnutí, vyndání a "profouknutí" smart karty, žádné zlepšení.

 

PS: http://www.upc.cz/televize/Prijimaci-za ... ze/hd_pvr/ Jedná se o tento.

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník krtinacze

Nyní již to opět funguje. Opravdu nevím, co ten přístroj tak blbne. Ale každopádně kdyby někdo znal řešení, pomoc uvítám stále, protože bohužel tuším, že se možná problém objeví znovu... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se tato hláška ukáže, podívejte se do menu přístroje a tam najděte CA systém. Měla by tam být vidět karta a předplatné na aktuální měsíc. Jestliže ovšem STB zapnete jednou za měsíc, na kartě není nové předplatné a buď musíte čekat až se nahraje a nebo zavolat na klientské centrum, aby ho znovu zaslali. Předplatné chodí nějak začátkem měsíce.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník krtinacze

To je právě ten případ poměrně, například o těch Vánocích mi běžela pak skoro každý den, ale teď nemám příliš času na televizi a klidně jí ten měsíc nezapnu.

Každopádně děkuji :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...