Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Tu VLAN, Multi SSID apod. bych klidně hodil do jednoho balíku s rozsahem IP. Jsou to prostě věci, který BFU neřeší, nejspíš o nich ani neví. A pro toho je to kombo určený. Ale ono je to stejně fuk, protože s tím nic nenaděláme ani ty ani já, prostě si lze zanadávat, ale nic víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK... ja sa teda rozhodne cítim byť podvedený zo strany UPC! Keby mi ten modem dali zadarmo, tak určite držím hubu. Ale zdá sa, že som asi jediný BFU.

Prajem príjemné surfovanie! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.Mam tento modem a k nemu zapojeny nas Synology DS213J.Chcel by som ho zapinat pomocou funkcie wake on lan cez telefon s androidom a tiez pristupovat na neho nielen z lan ale aj wan.Mohol by mi niekto pomoct s nastavenim.Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý kombo zařízení je větší či menší kompromis. Takže si to neber nijak osobně, ale kdo skutečně potřebuje nějak pracovat s IP, MAC apod., tak neudělá takovou pitomost, aby si to kombo vzal. Případně když už ho má, tak z něho udělá jenom modem s bridge a router svůj.

 

LOL osobne to rozhodne neberiem... len mi to príde trocha nezmysel. I keď si kúpim kombo auto benzin/elektrika, tak mam čakať, že mi nepôjdu sťahovať elektrické okna?

Takže som akože spravil chybu, keď som všade na internetu videl, čo ten modem dokáže, zhodnotil, že dve základne funkcie naviac, ktoré potrebujem modem/router má, akurát ich nemôžem využiť?

Áno chápem to, keby som požadoval vlastné vlan, vlastné pravidla vo firewall, multi ssid a iné "hi-tech" vychytávky, tak logicky nesiahnem po UPC wifi/router combo, ktorý podobné vlastnosti ani neponúka.

 

Stále mi tu nejde do hlavy, že za niečom platím mesačne 70,- Kč, prípadne si to zakúpim za 2016,- Kč, a vlastnosti, o ktorých preferujú, že modem/router má, nemôžem plne využiť. Nie je to tak trocha klamanie zákazníka?

 

Neviem, som z iného vesmíru?

 

Nejste z jiného vesmíru, jen máte trošku zkreslené představy :)

 

Odesláno z mého HTC Desire pomocí Tapatalk 2

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Joecz

Když se chce přihlásit do modemu tak mi to píše "A user has already logged in. Only one session is allowed at a time."

Když modem odpojím a pak znova připojím lze se přihlásit jako admin / admin ale když jsem chtěl změnit heslo tak mi to napsalo špatné heslo a pak to samé "A user has already logged in. Only one session is allowed at a time."

 

Po resetu jsem natavil angličtinu, tak mi to píše anglicky. Jak to sakra vyřeším? Mám zapojené přes modem 2 PC a na druhým se tam nikdo nepřihlašoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se chce přihlásit do modemu tak mi to píše "A user has already logged in. Only one session is allowed at a time."

Když modem odpojím a pak znova připojím lze se přihlásit jako admin / admin ale když jsem chtěl změnit heslo tak mi to napsalo špatné heslo a pak to samé "A user has already logged in. Only one session is allowed at a time."

 

Po resetu jsem natavil angličtinu, tak mi to píše anglicky. Jak to sakra vyřeším? Mám zapojené přes modem 2 PC a na druhým se tam nikdo nepřihlašoval.

 

Je to jednoduché, nesmí se nikdo přihlášený odpojit - zavřít okno bez odhlášení, pak pomůže jen jednoduše napsat do adresního řádku nahoře :wink: "http://192.168.100.1/logout.asp"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

můžete mi někdo poradit s využitím TC 7200 jako bridge? Už se to tu několikrát řešilo ale asi to potřebuju napsat pro blbý.

 

za TC 7200 v režimu switch mám router na který se přihlásím a připojení šlape. Pokud přehodím TC 7200 do bridge tak už se přes na něj připojený router na internet nedostanu. Původně jsem měl modem motorola a vše v pořádku.

 

BTW jak se dostanu do administra TC 7200 dostanu poud je přepnut do můdu bridge.

 

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...