Přejít na obsah

Zkusenosti s modemem Ubee EVM 3236


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník evlo

Tak nakonec asi nejaky hyperV zlo a ne kabel. Ale pro zajimavost, nekomu by se mohlo hodit, ze prastary 1043ND v1 s nejnovejsim dd-wrt me da pri stahovani skoro 190mbps, asi ne na torrenty, kde je hodne pripojieni, ale na normalni stahovani linku skoru celou uroutuje se zapnutym nat i pptp serverem. A i tahle stoleta vec doda wifi dal nez technicolor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem jednou kdysi dostal k levnému APčku se 100 Mbit portem ethernet kabel k propojení, který byl podivně tenký a při bližším pohledu v něm byly jen dva páry, což na těch 100 Mbit stačí, giga ale už na tom nejede, by mě zajímalo kolik tím tenkrát výrobce ušetřil.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Praha2

Je reálné si koupit za babku (pár stovek) na inzerát modem a pak ho provozovat bez pronájmu? Pak samozřejmě odprodat zase na inzerát. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Praha2

A UPC s tím nebude mít problém? Já si chtěl vzít onehdá vlastní modem k t-mobile a házeli klacky pod nohy jak to šlo.

 

Pomohlo až tvrdit, že tu zbyl modem od nich po předchozím nájemníkovi a prostě is zapojit svůj, jiný, než jejich. :-D Ale když jsem chtěl ofiko svůj vlastní, tak to prostě nešlo pokud nebyl s jejich FW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...