Přejít na obsah

Zkusenosti s modemem Ubee EVM 3236


tomus

Doporučené příspěvky

Funguje s timhle modemem Wifi free? V Moje UPC ho mam povoleny, ale zadnou Wifi free sit nenajdu a ani v rozhrani modemu k tomu nemuzu nikde nic najit. SW je EVW3226_1.0.20.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník email.cz

Dobry den,dnes jsem zapnul PC a nemuzu se pripojit k internetu pritom ikonka-pripojeni oznamuje ze jsem pripojen v pravo u hodin.

Mam modem ubee vsechny ikonky na modemu sviti zelene a ikonka PC take sviti zelene,ale rychle problikava.Co stim?

Pridam ilustracni foto modemu.Neni to muj modem OK jen chci ukazat jaky mam typ modemu.

Dekuji za pomoc.

Modem ubee.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník email.cz

Kdyz dam diagnostiku sitoveho pripojeni - nalezene problemy - pocitac je pravdepodobne zpravne nakonfigurovan,ale zarizeni,nebo prostredek (www.microsoft.com) neodpovida

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník email.cz

Pripojen jsem kabelem.

JJ kdyz pripojim notebook tak vse OK.Takze net pripojeni i kabel funguje.Musi byt asi problem nekde v PC v sitovem pripojeni.
Zkousel jsem i resetovat sitove nastaveni a nic.Ikona v pravo u hodin v pc mi stale hlasi ze jsem pripojen,ale nejede to.Tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník email.cz

Fongovalo to x let.Kdyz ted pripojim notebook tak jsem na netu,ale pres stol pc nic.Ovladac sitovky jsem ted aktualizoval primo ze stranek zakl. desky a stale nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...