Přejít na obsah

Zkusenosti s modemem Ubee EVM 3236


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Weiny
Ale co mé štve ještě víc je že v během 24 hodin ( zatím nevím v jaky čas k tomu dochází)

mu prostě hrábne a já když příjdu domu z práce, zapnu pc a dám měření rychlosti na stránkách

UPC, tak naměřím max 40 M namísto 240 M. Pomůže až tvrdý reset vytáhnutím

napájecího kabelu. Po opětovném přihlášeni modemu do sítě už naměřím správně 240 M.

 

Tohle jsem řešil u Technicoloru, neustále jsem reklamoval menší rychlosti a pomohlo mi až vyměnit síťový kabel za CAT6. Najednou rychlost jak z praku a pořád stejná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník aladar963

Muzete mi prosim poradit, jak blokovat v routru nektere web stranky? Jde mi o youtube a facebook, diky.

Nasel jsem tam jenom nejake filtre IP adres, ale kdyz zadam nazev stranky vypisuje, ze neplatna adresa IP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

ubee 3236 je jen modem, nikoliv router. Jestli chces pokrocile funcke, tak koupit za nej jeste router. Nebo koupit od upc modem s routerem (wifi), tam je rodicovska kontrola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ho chvíli pověšenej na wattmetru a odebíral něco mezi 6-7W, ovšem mám model 3230 takže se to může lišit. Pak jsem změřil samostatně router a wattmetr se ani nechytil takže musí mít míň než 2W což je udávaná prahová hodnota toho wattmetru.

Dekuji za informaci, neni to zadna slava, ale cekal jsem to jeste horsi, snad ten 3236 na tom nebude hur. Mate pravdu, ze na zmereni routeru je uz potreba hodne presny wattmeter, protoze wifi routery moc nezerou, udajne tp-link wr841 ma 1.9W a gigabitovy wr1043 4.5W.

 

Muzete mi prosim poradit, jak blokovat v routru nektere web stranky? Jde mi o youtube a facebook, diky.

Nasel jsem tam jenom nejake filtre IP adres, ale kdyz zadam nazev stranky vypisuje, ze neplatna adresa IP.

To zalezi, co mate za router ;) Jestli jen ubee 3236, tak v nem nenastavite nic. Nejsnazsi je blokovani pomoci dns. Na pocitacich, ktere chcete blokovat, nastavite dns ip z http://www.opendns.com, kde si zridite ucet a nastavite filtry. Pokud mate lepsi router jako tp link, muzete do nej nahrat alternativni firmware jako openwrt a v nem si zablokovat co potrebujete, nejen www stranky, a ip adresy, ale treba i porty, muzete treba i presmerovat port 53, takze pak to decka neobejdou ani kdyz si nastavi jiny dns. Ale cenzura je fuj! 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aladar963

Nechtel jsem zakladat nove vlakno, myslel jsem, ze 3236 je taky wifi router +- jako 3226 a vlakno pro muj typ nenasel...samozrejme mam wifi modem od UPC Ubee EVW 3226...ani tam nejde jednoduse nastavit blokace konkretnich web stranek?

Mam jeste TP-LINK TL-WR741ND , kde to urcite jde, ale ten nyni nepouzivam(puvodne jej mel v minulosti v kombinaci s UPC modemem), kdyz ted mam wifi od UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...