Přejít na obsah

Výpadek signálu


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

@CableGTeď jsem z každého muxu zkusil jednu stanici, všechny muxy jsou funkční. Zkus resetovat přijímač (odpojit od napětí, viz výše)

@123 Zjevně jen shodou náhod (???) nastaly dvě navzájem nesouvisející poruchy - porucha záložního zdroje v centrále UPC a porucha sítě Vodafone... Zjevně takové nepodstatné detaily, jako pevnou telefonní linku UPC nebo mobilní telefon Vodafonu, mnoho lidí nerozlišuje 😊

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roman Brauner
před 4 hodinami, Pavel - Vodafone napsal:

Omlouváme se za výpadek způsobený výpadkem elektrického proudu na hlavním headendu zásobující celou ČR signálem DTV a datovým provozem pro celou Prahu a okolí. Bohužel záložní zdroj headendu nezafungoval dle očekávání. Za potíže se ještě jednou omlouváme. Technici intenzivně pracují na obnovení provozu.

A proc tedy vas web celou dobu tvrdi, ze nebyl zaznamenan zadny vypadek? BTW, zodpovedny IT pracovnik dostal vypoved na hodinu nebo az od pondelka? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lada

Mě taky  vypadly některé programy ale ty co se koukám ani jeden nejde hlavně že platíme a to dost peněz co to je pod vodafon je to hrůza chci aby to zas bylo upc za 3 roky s upc jsem neměla ani jeden problém nikdo se nás neptal zda my lidé chceme spadat pod vodafon nebo zůstat pod upc to je ta demokracie tady v Česku žila jsem 18 let v cizině a co se tady děje vůbec se mi to nelíbí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak "cihlička" najela OK, Ovšem jdou jen některé programy. Ten korejský prcek (ani po vypnutí ze sítě a znovu zapnutí) nejde., respektive mě vítají a pak to skočí do nabídky výběru. TV nereaguje (nejdou ani programy, co jdou na "cihličce"). Hodiny na tom korejském prckovi jsou šílené rozhozené. 

Myslím, že chlapci na ústředně už propotili několik košilí. …. na televizi dneska zapomeňte (a možná i na zítra). Jestli před tím výpadkem proudu došlo k velkému přepětí, tak ………..

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...