Jump to content

Oval

User
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Jiná služba
 • Vodafone devices
  EPC3925, KCF-SA700, TG7200FX.
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha 4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Oval's Achievements

Level 5

Level 5 (5/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

3

Reputation

 1. Již několik dní (možná týdnů) časy v epg ignorují hlavně v noci nejen stanice Novy a Primy, ale dnes jsem zaznamenal i tv seznam, která nevysílá programy ani podle epg, ani podle svého webu a to ještě vše i s až hodinovým rozdílem + i -. Tak pokud někdo nahráváte, nahrávejte i programy před i po. Jo a na DVB-T u stanice Nova Lady od pondělí není program epg vůbec uveden i když na DVB-C ano.
 2. Jo, ve středu dopoledne mě takto vypekla Prima, pořady vysílá o 15 minut dříve. Stanice Novy i Primy minimálně 2x ročně dopolední programy vysílají i 30 minut v předstihu i podle svých web programů a většinou to trvá kolem dvou týdnů. Děje se tak již mnoho let, asi nemají $ na hodiny/ky a tak to sekají zhruba podle slunečních hodin.
 3. To myslíte vážně (bez tv signálu)? Jakože neví, že budou potřebovat anténu a nebude jim stačit propojit ji provázkem s stb, když už signál DVB-T2 letěl tak velkou vzdálenost vzduchem, protože Vodafone jim signál DVB-T2 nedodá!? jo a bez kabelu scart jim to taky nepůjde.🤣 Ohledně modelů T2, nehledal jsem, ale pokud bude ve stejné místnosti víc jak jedna tv, pak pokud stb neumožní ovládat dálkáčem více stb u sebe, bude nutno koupit stb asi nejspíš od různých výrobců, kde je větší naděje, že ir signál dálkovl bude navzájem různý, ale to už je vedlejší.
 4. Barevnej obraz tv v ČSSR hromadně už umí minimálně více jak 35 let.😎 Nákupem stb už nebude potřebovat VF, pokud nepoužívá i jiné služby. Problém bude mít asi v tom, že stb DVB-T2 moc s scartem nebude v nabídce, pokud vůbec.
 5. Tento problém mám již mnoho let. Modem stačí na chvíli vypnout a problém nastane zase až po několika týdnech (alespoň u mne a i pár známých se stejným problémem). Poslední léta když si vzpomenu, tak v noci modem vypnu a až si někdy v dalších dnech vzpomenu, tak ho zase zapnu.
 6. Kritizovanou "Rychlou hru" asi pod jiným názvem na tv bar. krimi vrátila na své obrazovky po půlnoci (kolem jedné) a text s tím že se nemusíte dovolat do studia, tak text překryli dalším oknem vlevo dole, takže je vidět maximálně jedno slovo z rotujícího textu. Pochopitelně asi ví proč, ji neuvádí ani ve svém programu. Odebráním těchto stanic by se uvolnilo místo v dvb-t, na které se Vodaf. vymlouvá.
 7. 2Veet: Pokud máte v místnosti více dálk. ovladačů, zkuste všechny ostatní odnést pryč z dosahu zda to pomůže, pokud nemáte další ovl. pak nemá smysl abych psal slohový cvičení.
 8. Podle informací blokují 3 mobilní operátoři inet a to už hodně dlouho pro údajně nevhodný obsah. Nenapsat o které stránky se jedná, aby to ostatní mohli potvrdit nebo vyvrátit naznačuje že asi něco na tom bude.
 9. Problém byl/je už u UPC a nejen s kostičkováním takže předpokládat, že Vodafone s tím něco udělá je zbytečné, ale naděje přecejen umírá poslední. Co jsem tak četl, tak Vodafone hodlá utlumit do pár let UPC služby tv úplně (DVB-C/T) s analogovou a FM už začal, a nahradit je svojí tv https://www.vodafone.cz/televize/ Berte to bez záruky, že to tak dopadne, ale časem se to určitě dozvíte.
 10. St: 19-20 Kromě těch dvou tam opravdu jsou i následující dva ten s koloběžkou (je to srandovní) i auto z bagrem. Potvrzuji stejné chyby i na analog tv. Pa: 12-13 14:35 Obraz do bíla bez čtevečků 7 snímků, ríká tam "bojové zkušenosti z Francie". 21:25 Ano, těšil jsem se na to zda tam bude výpadek i dnes, JE tam. 12:21:35 výpadek 8+3 snímky. 22:17 25 snímků bez obrazu + 1 snímek. světlá mapa. 22:47 1 snímek při pohybu doleva. 26:02 bližší sebou několikrát cukne (tenis). Obzvlášť je to vidět na tenis. raketě. Kromě toho 1 snímkového ostatní 4ři jsou vidět i na analog TV. Chyby jak jsem již psal nejsou na straně uživatele, když už nic jiného, prokazuje to analogové tv vysílání s chybami. Souhlasím s ukončením sledování. Nahraji ještě dnes v pátek 19-20. So-ne již nahrávat nebudu. Je to opravdu náročné na sledování a už nejméně jednou se mi stalo, že při tomto sledování jsem normálně od tv odešel. Alespoň jednou jsem si to po návratu uvědomil a vrátil jsem přehrávání. To porovnání: DVB T HD je zdroj UPC/Vod? Všechny záznamy co jsem nahrával a komentoval jsou DVB-T SD a analog tv od UPC/Vod. Nečekám od Vodafone nějakou pomoc a tak jako tak už jsem rozhodnut v prvním čtvrtletí příštího roku dát výpověď na všechny služby UPC, nyní Vodafone. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc zatlačit na poskytovatele, pomohu pokud budu moci. Já jsem stahoval a k té uschovna.cz, při třetím stahování začala docela votravovat ať si pořídím prémium účet a text pro stažení byl černý na černém pozadí. Veškeré stahování kolísalo mezi 20-50Mps.
 11. ST: 19-20 Všimnul jsem si jen prvních dvou poruch, ty souhlasí. Na ty dvě zbývající se zpětně podívám. Po těch prvních jsem asi ztratil na pozornost. Na analogu jsou též. CT: 12-13 kolem 18minuty výpadek no signál, měl jsem štěstí zrovna jsem měl zapnutou tv, něco u ní dělal a tv zmlkla. po asi půl minutě obraz naskočil, asi kolem 19min znovu vypadl na no signal. Bez signálu byl analog, DVB-T, DVB-C i internet. STB DVB-C hlásil E106. Obraz DVB-T naskočil v 34min asi na 30s, poté až kolem 36min a to už fungovalo vše. Od 18min do 36té to považuji za výpadek/poruchu/"údržbu" ;o), takže na přesných časech nezáleží.
 12. Ut 19-20 19:03:26 V sále 3 postavy v pohybu poskočí 2-3x. Kvůli času předchází tomu druhý vystup A. Schillerové v zelenomodré blůze a říká "V rámci rezortu žádné nároky vznášet nebudu". Stejná chyba i na externím stb a co mě překvapilo i na analogovém vysílání. St 12-13 12:21:01 tento čas se zobrazuje ve vysílání, takže skutečný bude asi +-10s později. Uplný rozpad obrazu na 2-3s, šedivá plocha, poté čtverečky které se složí zpět v úplný obraz. Podobné tomu co jste nasdílel, jen místo zelené barvy po celou dobu ta šedá trvající minimálně pár sekund. No a opět, ten stejný 3s výpadek i na analogovém vysílání. Poruchy v obraze i na analogu vylučují problém s signálem na straně koncového uživatele. Takže stále platí, problém je na straně poskytovatele. Nahrávám dále a pokud jste ještě nesmazal alespoň tu st 12-13, mrkněte na 21minutu a napište. Do té doby stále nahrávam i ten analog. Máte-li možnost nahrávat i analog, zkuste.
 13. mirij: Po 20-21 bez chyby. Zkusil jsem i analog a taktéž bez problémů. Ut 12-13 bez chyby. Tak od dneška ut 19-20 místo 20-21. Potvrzené nahrávky se stejným výsledkem mažu a mám problém to časově odkoukat aneb na to čumět.
 14. OK, polední jsem nestihl, čtu to až teď. Večer už začnu nahrávat, ale víc by mi vyhovovalo již od 19-20h pokud by to šlo.
 15. Upřesňuji 21.6 v 6:27 Prima MAX. Tak to vypadá, že ty konvertory to buď pokurví, nebo už takhle zmrvený dostanou, když se v záznamu nenachází problém. Klidně kdykoliv nahraju cokoliv z DVB-T a pokud se domluvíme na stejném, můžeme to porovnat.
×
×
 • Create New...