Jump to content

Oval

User
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Jiná služba
 • Vodafone devices
  EPC3925, KCF-SA700, TG7200FX.
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha 4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Oval's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

3

Reputation

 1. Problém byl/je už u UPC a nejen s kostičkováním takže předpokládat, že Vodafone s tím něco udělá je zbytečné, ale naděje přecejen umírá poslední. Co jsem tak četl, tak Vodafone hodlá utlumit do pár let UPC služby tv úplně (DVB-C/T) s analogovou a FM už začal, a nahradit je svojí tv https://www.vodafone.cz/televize/ Berte to bez záruky, že to tak dopadne, ale časem se to určitě dozvíte.
 2. St: 19-20 Kromě těch dvou tam opravdu jsou i následující dva ten s koloběžkou (je to srandovní) i auto z bagrem. Potvrzuji stejné chyby i na analog tv. Pa: 12-13 14:35 Obraz do bíla bez čtevečků 7 snímků, ríká tam "bojové zkušenosti z Francie". 21:25 Ano, těšil jsem se na to zda tam bude výpadek i dnes, JE tam. 12:21:35 výpadek 8+3 snímky. 22:17 25 snímků bez obrazu + 1 snímek. světlá mapa. 22:47 1 snímek při pohybu doleva. 26:02 bližší sebou několikrát cukne (tenis). Obzvlášť je to vidět na tenis. raketě. Kromě toho 1 snímkového ostatní 4ři jsou vidět i na analog TV. Chyby jak jsem již psal nejsou na straně uživatele, když už nic jiného, prokazuje to analogové tv vysílání s chybami. Souhlasím s ukončením sledování. Nahraji ještě dnes v pátek 19-20. So-ne již nahrávat nebudu. Je to opravdu náročné na sledování a už nejméně jednou se mi stalo, že při tomto sledování jsem normálně od tv odešel. Alespoň jednou jsem si to po návratu uvědomil a vrátil jsem přehrávání. To porovnání: DVB T HD je zdroj UPC/Vod? Všechny záznamy co jsem nahrával a komentoval jsou DVB-T SD a analog tv od UPC/Vod. Nečekám od Vodafone nějakou pomoc a tak jako tak už jsem rozhodnut v prvním čtvrtletí příštího roku dát výpověď na všechny služby UPC, nyní Vodafone. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc zatlačit na poskytovatele, pomohu pokud budu moci. Já jsem stahoval a k té uschovna.cz, při třetím stahování začala docela votravovat ať si pořídím prémium účet a text pro stažení byl černý na černém pozadí. Veškeré stahování kolísalo mezi 20-50Mps.
 3. ST: 19-20 Všimnul jsem si jen prvních dvou poruch, ty souhlasí. Na ty dvě zbývající se zpětně podívám. Po těch prvních jsem asi ztratil na pozornost. Na analogu jsou též. CT: 12-13 kolem 18minuty výpadek no signál, měl jsem štěstí zrovna jsem měl zapnutou tv, něco u ní dělal a tv zmlkla. po asi půl minutě obraz naskočil, asi kolem 19min znovu vypadl na no signal. Bez signálu byl analog, DVB-T, DVB-C i internet. STB DVB-C hlásil E106. Obraz DVB-T naskočil v 34min asi na 30s, poté až kolem 36min a to už fungovalo vše. Od 18min do 36té to považuji za výpadek/poruchu/"údržbu" ;o), takže na přesných časech nezáleží.
 4. Ut 19-20 19:03:26 V sále 3 postavy v pohybu poskočí 2-3x. Kvůli času předchází tomu druhý vystup A. Schillerové v zelenomodré blůze a říká "V rámci rezortu žádné nároky vznášet nebudu". Stejná chyba i na externím stb a co mě překvapilo i na analogovém vysílání. St 12-13 12:21:01 tento čas se zobrazuje ve vysílání, takže skutečný bude asi +-10s později. Uplný rozpad obrazu na 2-3s, šedivá plocha, poté čtverečky které se složí zpět v úplný obraz. Podobné tomu co jste nasdílel, jen místo zelené barvy po celou dobu ta šedá trvající minimálně pár sekund. No a opět, ten stejný 3s výpadek i na analogovém vysílání. Poruchy v obraze i na analogu vylučují problém s signálem na straně koncového uživatele. Takže stále platí, problém je na straně poskytovatele. Nahrávám dále a pokud jste ještě nesmazal alespoň tu st 12-13, mrkněte na 21minutu a napište. Do té doby stále nahrávam i ten analog. Máte-li možnost nahrávat i analog, zkuste.
 5. mirij: Po 20-21 bez chyby. Zkusil jsem i analog a taktéž bez problémů. Ut 12-13 bez chyby. Tak od dneška ut 19-20 místo 20-21. Potvrzené nahrávky se stejným výsledkem mažu a mám problém to časově odkoukat aneb na to čumět.
 6. OK, polední jsem nestihl, čtu to až teď. Večer už začnu nahrávat, ale víc by mi vyhovovalo již od 19-20h pokud by to šlo.
 7. Upřesňuji 21.6 v 6:27 Prima MAX. Tak to vypadá, že ty konvertory to buď pokurví, nebo už takhle zmrvený dostanou, když se v záznamu nenachází problém. Klidně kdykoliv nahraju cokoliv z DVB-T a pokud se domluvíme na stejném, můžeme to porovnat.
 8. Ale no táák, udržba DVB-T a nikoliv DVB-C, na analog jsem se zapomněl podívat. Jednou v 6:57 (snad kolem 26.6 přesnější info zítra) šla reklama včetně zvuku pomaleji, nahrát mě z toho šoku napadlo až po chvíli, takže mám záznam toho asi jen konečnejch 10s, pak začal let nad zimní krajinou, teď si nevzpomínám co je to za kanál (na DVB-T). Počasí bude zase během tohoto týdne kolem 30st, tak to zase budu ponocovat, tak uvidíme, jestli jsou tak pečliví a "udržbu" provádí často. Ohledně údržby/aktualizací se stb restartuje každou noc v 2:31:~50s pokud je v pohotovostním stavu. To po převzetí Vodafone od UPC hned použili pro změnu loga z UPC na V.
 9. V pondělí 28.6 v 1:55 výpadek všech kanálů DVB-T zhruba na ~4 minuty, poté pár minut šlo a zase no signal. Toto střídání trvalo asi do 2:10. DVB-C v té době fungovalo. Měl jsem štěstí nebo smůlu, že jsem se zrovna díval na pořad v kterém říkali "soud odsoudil pachatele k" a na tv text no signal, pochopitelně i bez zvuku. Raději dál nemluvit, teda spíše nepsat.
 10. Máte pravdu, nepředpokládal jsem, že CT1 HD a CT2 HD budou každý v jiném multiplexu (CH23 a CH24), ale to jsem zjistil až mnohem později. CT SD jsou všechny v jednom. Příště, pokud se "poštěstí", zkusím zkontrolovat i ostatní programy v stejném multiplexu, ale téměř s jistotou lze předpokládat, že také nepůjdou. Nevím jakými prvky v síti dvb-t prochází, ale výpadek signálu jen některých multiplexů nebude chyba na mé straně.
 11. Dnes dvě minuty po půlnoci, CT2 HD zastavil se obraz, pak hlásil žádný signál, to trvalo asi 2 minuty. Mezitím ty dvě minuty CT1 HD normálně fungoval, CT2 SD také fungoval. To není špatným signálem na koncovém zařízení, ale konvertory na DVB-T.
 12. tomus: Kabely, konektory i rozbočovač jsou od UPC a kontroloval jsem je. CT1 HD signál v zelené barvě na 7 z 10.
 13. V Praze 11 DVB-T i CT1 HD je zoufalé a není minuty aby obraz neměl chyby. Stanice Novy jsou SD a tam zvuk buď jakoby koktá v lepším případě, v horším úplně vynechává. Ostatní v SD jsou lepší, ale stoprocentní nikoliv.
 14. Celé dab+ nemá nic společného s "Rádia v síti V...".
 15. Blaník přes inet https://radia.cz/radio-blanik-playlist , ale zda tento odkaz dab+ rádia skousnou netuším.
×
×
 • Create New...