Jump to content

Oval

User
 • Posts

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Oval last won the day on March 20

Oval had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Jiná služba
 • Vodafone devices
  MagicXpress 56K
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha 4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Oval's Achievements

Level 6

Level 6 (6/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

5

Reputation

 1. Oval

  Rádio

  Pokud se toho dožijete, určitě to pocítíte na peněžence.
 2. Oval

  Rádio

  Na kanálu 69 je do dnes stále vysílán signál: "monoskop složený z barevných pruhů". Kdyby náhodou někdo nevěděl, jak to vypadá. Takže úplné ukončení to není.
 3. Oval

  EPG

  2sodekcz: Každý týden je něco takového a nemusí to být nutně chyba VF. Od středy Nova Lady v epg programu má program úplně jiné stanice s názvy pořadů expres am, ex..pm, hot, atp... Z toho lze usuzovat, že po sobě vůbec nic nekontrolují a očekávají, že pokusný králík, pardon zákaznik se ozve, ale taky je možné zda to vůbec mají pod svojí "kontrolou". Zapomněl jsem dodat na DVB-T.
 4. 2homberg: Nechci rejpat, ale Vy požadujete kompetentní informace zde a přitom předpokládáte, že se "kompetentní" informace Vám zde nedostane. Přitom už uběhlo mnoho let od doby, kdy se nepoužívala diakritika v psaném textu, nebo snad příspěvky píšete na nějakém počítači starém přes 30 let? PS: Jen řečnická otázka, nepožaduji odpověď.
 5. Neděle je každý týden, aneb také ~52x do roka. 🤣
 6. Kde čtete pouze u akutních ...? Píší tam: Stávající zákazníci: Zdarma volejte 800 77 00 77 nebo *77 ze sítě Vodafone. nonstop
 7. 2Daviddvbc: Linka je uvedená jako "nonstop". https://www.vodafone.cz/kontakty/
 8. Oval

  EPG Nova Lady

  EPG na Nova Lady v dvb-t nefunguje od 10. ledna tohoto roku. Zmiňuji se o tom 14.1 https://www.techforum.cz/topic/60648-zpetne-prehrani-vice-programu-za-sebou/page/2/#comment-450542 To je to neustálé zkvalitnování služeb Vodafone s opakovaným zasíláním dotazníků spokojenosti emailem i sms. Už chybí jen osobní návštěva doma a nebo pomocí České Pošty.🙂
 9. @Adolt.Shitler Cetin nabízí v současnosti Gigový inet, zdá se Vám to jako šneko-net? Cetin přímo nepřipojuje, na to používá přes 20 ISP a mezi nimi je i Vodafone. @bluenite Nadpis je opravdu nedobře zvolený.
 10. Hned první "často kladené otázky" na https://www.vodafone.cz/odchod/ se píše. "Výpoved muže podat vždy pouze majitel zákaznického úctu, tedy ten, na koho je císlo vedeno.". Hovor nejen že musíte přijmout, ale i SOUHLASIT S JEHO NAHRÁVÁNÍM, což vám zamlčí a vyrukují s tím až v okamžiku, kdy odmítnete odpovědět na nepatřičné otázky a hovor ukončí. Zkuste podat výpověď poštou a uveďte kontakní telefon ve výpovědi. https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorage/download/2/1406/pk7276_vypoved_smlouvy_o_poskytovani_sluzeb_elektronickych_komunikaci_bc_302-0100_hr_read.pdf?tc=email_Siebel Ve výpovědním formuláři je uveden kontaktní telefon, ten bych vyplnil. U podpisu je uvedeno že úředně ověřená plná moc nesmí být starší 6 měsíců. Toto je ale opruz a jednodušší je uvést aktuální kontaktní telefon ve výpovědním formuláři. V celém výpovědním formuláři se neuvádí nic o tom, že s nimi musíte dále jednat a poskytnout jim "plnou součinnost" jinak výpověď neakceptují do doby než Vodafone uzná za vhodné.
 11. Včera (21.2) přes den rotoval text na skoro všech stanicích, že ukončení bude 22.2.2022. Večer už tam bylo datum 24.2.2022. Toho FM je škoda, teď vám pofrčí internet jak z praku, když odeberou FM s těmi asi 20MH pásma co zabíral.
 12. I konkurence žije jen z reklam, tak proč tedy např. i po Nově zadavatelé reklam nepožadují totéž? Ty reklamy jsou na všech komerčních tv stejné i v různých rekl. kampaních.
 13. Měl by to být spíš slučovač? UPC by měl být galvanicky oddělen podle tvrzení technika, ale u mě nebyl a technik uvěřil až poté co se dotknul současně sta i upc.
 14. Vzhledem k tomu, že se množí podvody z falešných čísel vydávající se za banky a tak podobně, kdyby šlo zjistit skutečné číslo volajícího, snad by to esenbé taky napadlo a nezůstalo by u nepotrestání viníků. (spoofing)
 15. Pochybuji, že něčeho dosáhnete. Včera (v sobotu) navečer jsem viděl upoutávku na večerní pořad Zázraky přírody označený jako premiéra, a to dvakrát za sebou proložený též dvakrát hraným sdělením o tom že je nutno platit televizní poplatky pod hrozbou bububu. Protože s uvedených hostů v pořadu jsem byl přesvědčen, že se jedná o opakování pořadu, nahrál jsem si jeho konec. Samozřejmě že to bylo opakování a navíc z roku 2015. TV Prima dnes odpoledne prohodila vysílání pořadů Duch a Kapitán Exner mezi sebou, i když v epg bylo původní, které bylo vlastně neaktuální. Na politiky se nedívám a už abych se pomalu bál pustit i tu televizi, abys se nenasr.l Pořady, které mě zajímají si nahrávám, ale když přehrávání nahraného zastavíte, máte tam aktuální vysílání a to čím dál tím častěji se nestačím divit co média předvádí a co vše si k divákům dovolí. Media už nemají potřebu soutěžit s politiky, kdo si může dělat cokoliv chce.
×
×
 • Create New...