Přejít na obsah

UPC-Philips 2012


Návštěvník jarava

Doporučené příspěvky

Návštěvník jarava

Zdravím a hledám kdo má kombinaci UPC a tv Philips model 2012.Nejlepe řada 7007.Mám problém s řazením kanalu.Po přidaní do oblíbenych seřadím kanaly.Po vypnutí se asi aktualizují i přes zákaz v menu a některé programy jsou tam dvakrat i třikrát a třeba u pěti naskočí stejne čislo předvolby.Pak to nebere ani EPG.Že to snad tyto tv 2012 dělají.Máte někdo stejnou zkušenost nebo radu?dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jarava

pokud by to někoho zajímalo zde je vyjádření philips.

 

Násobení (množení) kanálů v přehledu programů na kabelových sítích UPC (zejména).

 

Symtom je takový, že kanálů v seznamu na obrazovce v čase přibývá, násobí se počet shodných kanálů a nelze vytvořit soubor oblíbených kanálů. Projevuje se to zejména na sítích společnosti UPC v České republice. Postiženy jsou televizory Fusion 2012 (série 6XX7, 7XX7, 8XX7, 9XX7), Příčinou je struktura sítě UPC, kde se nachází mix programů v normách DBV-C, DBV-T a několika analogových programů. UPC nemá na tuto síť mezinárodní homologaci pro střední Evropu a tedy i pro Českou a Slovenskou republiku. Přes jasnou příčinu problému se intenzivně pracuje na tom, aby si s touto situací software našich televizorů poradil, jako si s tím poradí jednodušší typy výrobků. V současnosti se podařilo najít místa v software, která byla upravena pro Českou republiku a také pro Slovensko, (které má odlišnou strukturu, odolnější). Zkušební verze již byla ve vývojovém oddělení úspěšně odzkoušena na streamech dodaných společností UPC. Nyní se urychleně pracuje na finální veřejné verzi, termín dohotovení však dosud není znám.

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on je problém v tom, že jim to ty programy přidává i když se do TV pustí jen signál DVBC bez analogů i DVBT. A dělají to opravdu jen Philipsy takže nevím .... (odzkoušeno na vzorku, který zapůjčil značkový servis Philipsu)

A mimochodem neměl jsem na mysli Philips, ty se snaží alespoň ty vzniklé problémy řešit stejně jako LG.

 

Stejně tak je zajímavé, že zatím nikdo neřekl : máte chybu v tomto, opravre si to ... (pokud by tomu tak bylo, tak je to prostě nejrychlejší oprava, než upgradovat stavky TV po síti ...)

 

Mimo jiné nám bylo doporučeno vypnout DVBT, tak to třeba pro klid majitelů Philips to navrhnu.

 

Jinak perlička v menu je možnost ladění :

1/ DVBT

2/ DVBC

 

takže když dáte ladit DVBC, tak to naladí DVBC + analog + DVBT - takže opravdu problém UPC

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže když dáte ladit DVBC, tak to naladí DVBC + analog + DVBT - takže opravdu problém UPC

s tim souhlasim, take jsem na to ted prisel kdyz jsem dal pro jistotu "Naladit znova", navic ikdyz lze nastavit rucni ladeni tak ale spustit nelze, nakonec jsem neco takoveho nasel pod testem signalu, kde slo zadat frekvenci rucne a spustit, bohuzel ani tak mi to u muxu s CT HD programy nenaslo nic a psalo to signal slaby pritom u vsech ostatnich muxu ukazuje signal pres 90%

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...