Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia

TV stanice sleduji zásadně na TV přístroji a nikdy ne na PC. Počítač mám na úplně jiné věci. Kdo chce sledovat TV stanice na mobilu a podobně, tak ať si sleduje a nenuť to druhým. Na to si platím UPC abych to měl na TV a ne někde jinde.

 

V tom případě můžou podle tebe aj zrušit úplně rozhlasové stanice v kabelu když jdou poslouchat přes internet a PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
Živé vysílání TV MORAVA můžete sledovat na http://www.tvmorava.cz.

 

Otrokovická beseda je "Městská televize" s jedním redaktorem. :salut:

 

 

Já vím, že tobě jako Brňákovi "Městská televize Otrokovice" vůbec nic neříká a proto se oháníš tím, že je tam jeden redaktor a podobně. Pokud ti tato televize vadí, tak se dívej na ty jihočeské televize. Někomu zase vadí to, že Brněnská televize se šíří po celé České republice a to hlavně Čechům z Čech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čechům z Čech je vesměs jedno, zda mají mezi více jak stovkou kanálů i Brněnskou TV. Naopak je to občas dobrý zdroj informací, když se chtějí dozvědět, co se děje v druhém největším městě co do počtu obyvatel v ČR. A když mě to nezajímá, tak si ji prostě nepustím a je to ;)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se tu všichni honíte za programy kdy co bude a kdy už to bude a pak koukáte sotva na 1/3 nabídky páč ostatní se snad už ani stíhat nedá :D ....

Ani nevím nebo přesněji bych chtěl znát rádoby těch balíčku pro Asii či pro Rusko jakou tohle má úspěšnost. Těch abonentů zase není tolik ne?

Co se pak týká toho různého přidávání a mixování s multiplexem ... nemám bohužel tak chytrou tv kde bych si to mohl nějak uložit ... po těch různých změnách pak musím kompletně nově naladit a setřídit .... LG 37LS570S .... CA modul....

Tak Vám přeji mnoho nových programů v nabídce ....

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Omlouvám se, nenašel jsem vhodné vlákno...

Čirou náhodou jsem zjistil, že nejde stanice Deutche Welle, ač by měla, běžně nesleduji, nevím od kdy. Ostatní v muxu OK, informace na webu a telefonu žádné... Nějaké jiné info?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...