Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Pokud se na V1, ZAK TV nechcete dívat nikdo vás k tomu nenutí.

To máš samozřejmě pravdu. Já pouze reagoval na ty, co si stěžují, že na Moravě MUSÍ čumět na české kanály.

Jinou otázkou ovšem je, že by ty 3 výše jmenované kanály, které jsou skutečně pro náš kraj "trochu mimo", mohly být nahrazeny pro nás zde účelnějšími kanály.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsou pro zjednodušení všech administrací zavedeny 3 regiony: Čechy, Severní Morava, Jižní Morava.

Řešit cca 30 regionů je celkem pro DVBC nelehké a zbytečně by byla složitá administrace ....

 

 

I já bych uvítal zahraniční programy ORF, TVP a ARD všechny v celé síti....škoda, že to tak není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsou pro zjednodušení všech administrací zavedeny 3 regiony: Čechy, Severní Morava, Jižní Morava.

Řešit cca 30 regionů je celkem pro DVBC nelehké a zbytečně by byla složitá administrace ....

 

 

I já bych uvítal zahraniční programy ORF, TVP a ARD všechny v celé síti....škoda, že to tak není.

 

To já taky, ale proti jsou ORF, TVP i němci.

 

Je to teď takové dráždění "hada bosou nohou", nikdo tady do toho nechce moc šťourat, stejně tak jako do slováků. Buďme rádi zatím za to co je.

 

Bohužel FTA vysílání na SAT neznamená povolení vysílání pro jiný než vlastní region (v případě německých programů). Možnost přeshraničního příjmu z pozemního vysílání už je něco jiného. Ale opět je to o právnících a jejich výkladech

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechny tyhle diskuse by vyřešil tarif typu "Flexi 7" jaký má konkurence (anebo flexi 10 15 20 atd.), prostě vybrat si kanály, které opravdu chci sledovat a dle toho si zaplatit a ne to řešit balíčkovým balastem. Ale to by bylo pro UPC moc složité. Ovšem zapínat jednotlivé "promo" kanály na určitou dobu přitom problém není.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
Běžte s těmi protičecháčskými náladami někam. :) Bylo by hezké, kdyby mohli ORF přijímat všichni i třeba na severu ČR, ne jen na jihu, tak jako vy můžete přijímat dvě regionální televize z Čech.

 

 

Ano a já bych chtěl aj polské programy které se tu u nás dali běžně v analogu přijímat. Jinak bývám na rozhraní Valašska, Slovácka a Hané a místo toho abych měl regionální televize aj z Olomoucka a Valašska z Beskyd a věděl jsem co se děje za rohem, tak mám nějaké regionálky z jižních Čech, které vůbec nikdo tady u nás nepotřebuje a nezajímá nás co se děje regionálně na druhém konci republiky. Jenom nějaký exot z Prahy může vysílat regionálky společně pro jižní Moravu a jižní Čechy. UPC by měla nastavit větší regionalizaci České republiky a ne mít jen tři regiony a to Čechy, jižní Morava + České Budějovice a severní Morava ze Slezskem!!!

 

Čechy až na malé výjimky spadají geograficky k Německu, jižní Morava k Rakousku, východní Morava a Slezsko ke Slovensku a severní Morava se Slezskem zase k Polsku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...