Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia

beepee

 

Těm zákazníkům co mají ještě CRT TV by stačilo jen vyměnit SD setoboxy za HD setoboxy, protože je tam možnost zapojení aj přes Scart k těmto CRT TV. Pokud by toto UPC udělalo, tak můžou hned vypnout duální programy SD v DVB-C pásmu. Osobně si myslím, že zákazníků UPC co mají TV s DVB-C a slotem na CI modul bez normy Mpeg4 a HD a příjmu HH programů je opravdu minimum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to běží :)

  • Na nové frekvenci 578MHz 256QAM 6900 se objevilo 11 TV kanálů, 2 z nich (CNBC Europe a Euronews) se přistěhovaly z 714MHz, 3 rezervy (rezerva, rezerva HD3, rezerva HD4), a zbytek asi už víte.
     
  • Jde o převzaté signály z satelitů, tak že ty dva vietnamské kanály odpovidají vietnamské kvalitě: u VTV4 544x576i s datovým tokem kolem 1,8Mbps, stejně jako na satu je špatně nastavený poměr stran, mělo by být 16:9. U Netvietu je trochu lepší 720x576i s tokem 2,5Mbps.
     
  • 3 čínské CCTV kanály mají o trochu lepší kvalitu: 720x576i s tokem kolem 2,4-2,8 Mbps.
     
  • KBS World HD je opravdu v HD 1920x1080i :D ale se velmi nízkým tokem 4,8Mbps, má 2 zvukové stopy ale funguje pouze ty hlavní, stejně jako na 13°E.
     
    V době napsání tohoto příspěvku (01:20 17.02.) všechny tyto kanály jdou v tarifu Komfort. Volné jsou rezerva HD3, rezerva HD4, Euronews, CNBC Europe, zbytek kódované.

 

P.S. No to je ale hustý, kromě netvietu a CCTV News, všechny mají EPG (to ale v angličtině, asiaté asi nepřečtou), což na satelitu vůbec není (kromě CCTV9 na satu má EPG v jiném jazyku)

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Zavádění nových programů v síti UPC probíhá skutečně velmi postupně :)

Stav krátce po osmé v okruhu HS Meziboří: K34 (578 MHz) již existuje v seznamu, ovšem na dané frekvenci je mrtvo (netuším zda opět nebo ještě)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový televizní kanál Mňam TV získal licenci na pozemní vysílání od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Ostrý start nové televize je připravený na 21. února. Kromě volně dostupného terestrického vysílání v multiplexu MUX8, bude zároveň od stejného dne k naladění na pozici C-20 na set top boxu pro české předplatitele společnosti UPC Česká republika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Jsem na tom podobně. Na televizi mám všechno, ale na Kaonu 4003 to mám bez CCTV News a HD 3 a 4 rezerv. Není to u mě ale poprvé, co se mi na Kaonu něco nenaladilo a na televizi jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jiripoky

Ca modul objevily se nová radia mnam TV jinak nic víc Litoměřice

 

Odesláno z mého HTC One dual sim pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavádění nových programů v síti UPC probíhá skutečně velmi postupně :)

Stav krátce po osmé v okruhu HS Meziboří: K34 (578 MHz) již existuje v seznamu, ovšem na dané frekvenci je mrtvo (netuším zda opět nebo ještě)...

 

Mostecko stejný problém . stav 14:00 hodin.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...