Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia
Běžte s těmi protičecháčskými náladami někam. :) Bylo by hezké, kdyby mohli ORF přijímat všichni i třeba na severu ČR, ne jen na jihu, tak jako vy můžete přijímat dvě regionální televize z Čech.

 

 

Umíte pochopit psaný text? Já nechci přijímat dvě regionální televize z Čech ale místo nich chci regionálky z Valašska, Olomoucka severní Moravy a podobně, tedy z regionů co mám za rohem a ne to co je na druhém konci republiky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
thaischumi

 

To je snad logické, ne? Nevím proč by mělo být ORF v Praze a nechápu proč máme na Moravě dvě regionální televize z Čech na úkor jiných moravských!!!

A já bydlící v Ústeckým kraji, co by kamenem do Německa dohodil, zase nechápu, proč nám UPC servíruje televizi Brno. Je sice hezký vědět, o co usiluje městská rada Brna a co vše se tam povedlo / nepovedlo a jak to bude / nebude s vlakovým nádražím ............... no ale sám uznej - k čemu mě to je? :lol:

... Tady v Ústeckým kraji nám ještě UPC např. servíruje krajské vysílání TV Východních Čech a krajské vysílání TV Západních Čech (vím vše, co se děje v Plzni, ale co se děje v Ústí nad Labem - no tak to tedy nevím. :lol: Proč? - tak to netuším

 

Bombartujte UPC ať si udělá pořádně větší regionalizaci České republiky. Když jsem jim tam volal aj psal, tak mě bylo sděleno, že si nikdo nestěžuje na špatné nastavení regionálek!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
Protože jsou pro zjednodušení všech administrací zavedeny 3 regiony: Čechy, Severní Morava, Jižní Morava.

Řešit cca 30 regionů je celkem pro DVBC nelehké a zbytečně by byla složitá administrace ....

 

Brno TV (zanedlouho správně BTV) si u UPC zaplatila celorepublikové šíření, tak je prostě všude.

 

Pokud se na V1, ZAK TV nechcete dívat nikdo vás k tomu nenutí. TV Dakr nejspíše nemá zájem na šíření v UPC, tak proto není.

Možná se objeví regionálnítelevize.cz pro Severní Čechy

 

 

Techniku, ale já bydlím na rozhraní Valašska, Slovácka a Hané, tím pádem chci regionálky ze všech těchto oblastí a ne aby mě místo nich UPC nutilo nějaké dvě stanice z jižních Čech na druhé straně republiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

technik:

 

proč na programu KBS World HD nejdříve jde zvuk a pak se po 15 sekundách objeví obraz.

 

Chyba je asi na straně Globecasts - provozovatel muxu 12476 H 29900 na Eutelsat Hot Bird 13°E. Originální signál z KBS by měl mít vyšší datový tok, 2 zvukové streamy a digitální DVB titulky (ne 4,7Mbps s jedním audio streamem a titulky na pevno). Je to prostě nedokonalý re-encoding od Globecasts. UPC s tímhle problémem nemá nic společného.

 

Ale 15s je nejak moc, u mě jen kolem 5-6s na STB, na PC 4-5s.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžte s těmi protičecháčskými náladami někam. :) Bylo by hezké, kdyby mohli ORF přijímat všichni i třeba na severu ČR, ne jen na jihu, tak jako vy můžete přijímat dvě regionální televize z Čech.

 

 

Umíte pochopit psaný text? Já nechci přijímat dvě regionální televize z Čech ale místo nich chci regionálky z Valašska, Olomoucka severní Moravy a podobně, tedy z regionů co mám za rohem a ne to co je na druhém konci republiky!!!

Ano umím a většinou se mi to daří. Nikdo Vás nenutí je sledovat. A jak to, že tam ty české jsou a Valašské nikoliv? Od zákazníků UPC asi není taková poptávka, aby sami poptávali a ze strany těch televizí není opravdový zájem, aby se tam objevily.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Marek-26

 

Ty valašské a jiné z Moravy právě že v UPC jsou ale už ne pro jižní Moravu ale jen pro severní a UPC nebere ohled na to, že něco co se vysílá pro severní Moravu má význam aj sever a výhod jižní Moravy. Tím pádem by některé regionálky co jsou na severní Moravě by se měli vysílat duálně aj pro jižní Moravu místo těch českých. Společný region jižní Morava a jižní Čechy je úplný nesmysl a měl by se rozdělit na samostatnou jiní Moravu a samostatné jižní Čechy!!! Další varianta by mohla být ta, že na celé Moravě a Slezsku by byly úplně stejné regionálky a jen by to lišilo v tom, že na jižní by byly místo polských programů rakouské.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něměli by mít v první řadě zájem vysílat v UPC ty stanice, které vám chybí.

Proč například vysílá Otrokovická beseda v regionu Jižní Morava?

 

Jinak se prosím podívejte na mapu České republiky (celou i se sousedními státy) a pak možná pochopíte proč k Jižní Moravě patří i České Budějovice. Proto tam také vysílá i Jihočeská TV a Jindřichohradecká TV. Ty asi vysílat chtějí.

 

Ve Zlíně Vám asi chybí TV Morava nebo ještě něco ? Ta na svých stránkách píše, že v sočasné době jedná s UPC o zařazení do nabídky.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

TV Morava bude ale v regionu severní Morava a TV Beskyd je taky v regionu severní Morava aj když Vsetín a jih Valašska je ve Zlínském kraji. Už nyní mají zákazníci na Prostějovsku problém s tím, že tam dojde ke změně regionu na severní Morava v souvislosti se zařazením TV Morava. Už to řešili na fóru UPC, že tím přijdou o rakouské programy a budou tam mít pak polské aj když tam vždy přijímali na antény rakouské programy. Z tohoto důvodu by se minimálně stanice TV Morava a TV Beskyd měli šířit na severu aj jihu Moravy.

 

PS: To že se v Českých Budějovicích dají chytnou rakouské programy ještě neznamená to, že musí být jižní Morava společně s Českými Budějovicemi a následně šířit v jižních Čechách moravské regionální programy a na jižní a jihovýchodní Moravě zase české regionální programy.

 

UPC má šíření regionálních programu prostě totálně domrvené. Zajímavé že před pár měsíci se na jižní Moravě regionální programy z jižních Čech vůbec nešířili a na druhé straně se tyto programy na jihu Čech určitě normálně šířily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Otrokovická beseda se vysílá v regionu Jižní Morava protože Otrokovice jsou na jižní Moravě ve Zlínském kraji asi 10 km od Zlína. TV Slovácko které v regionu jižní Morava zase vysílá zprávy z měst slováckého regionu, ze Zlínska a taky ze slovenské strany jihomoravsko-slovenského pomezí jako se Skalica a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
Něměli by mít v první řadě zájem vysílat v UPC ty stanice, které vám chybí.

Proč například vysílá Otrokovická beseda v regionu Jižní Morava?

 

Jinak se prosím podívejte na mapu České republiky (celou i se sousedními státy) a pak možná pochopíte proč k Jižní Moravě patří i České Budějovice. Proto tam také vysílá i Jihočeská TV a Jindřichohradecká TV. Ty asi vysílat chtějí.

 

Ve Zlíně Vám asi chybí TV Morava nebo ještě něco ? Ta na svých stránkách píše, že v sočasné době jedná s UPC o zařazení do nabídky.

 

Tady něco ohledně dotazů k zařazení TV Morava

 

Dotaz jednoho zákazníka:

TV MORAVA

23. 1. 2015 17:29

 

Dobrý den.Kdy konečně bude ve vaší nabídce TV MORAVA? Jsem z Olomouce a dívat se na regionální tv třeba z Brna nebo jiného kraje vážně nepotřebuji.Děkuji

 

Odpověď UPC:

TV MORAVA

26. 1. 2015 14:01

 

Dobrý den, zařazení tohoto programu připravujeme, zatím však není znám termín, kdy bude do programové nabídky zařazen. Alena, UPC Facebook tým

 

 

a ještě např. jiný dotaz dalšího zákazníka:

 

Rakouské televizní kanály

22. 1. 2015 15:54

 

Dobrý den, dost dobře nechápu proč jsou v Kroměříži v televizní nabídce 3 polské kanály když se zde odjakživa chytala rakouská televize ORF 1 a ORF 2. Přitom v takovém Uherském Hradišti jsou rakouské kanály.

 

a tady odpověď UPC ohledně změny ORF:

Rakouské televizní kanály

26. 1. 2015 14:21

 

Hezký den, Váš dotaz jsem předal k prověření. Jakmile obdržím odpověď, budu Vás zde informovat. Honza K., UPC Facebook tým Ano, v Kroměříži došlo ke změně distribuce. Abychom mohli zajistit rozumné zálohování, byla síť připojeno na severomoravský okruh. V nabídce jsou proto 3 polské programy a ostravská televize Polar. Nabídku doplníme o TV Moravu. I přes tuto změnu nám snad zůstanete nakloněni. Děkuji za pochopení. Honza K., UPC Facebook tým

 

 

 

Tady jde jasně vidět jak v tom UPC dělá čím dál větší bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...