Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník cipisekcz

Takze balicek PLUS s novou nabidkou programu (Film Europe HD, AMS HD a Arte HD) uz nema programy -

Discovery HD Showcas,Discovery World,D. Science,Discovery HD?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

Cau Cipisku, taky jsem si objednavala Plus kvůli těm přidaným bonusovým progarmům a zatím mi běží a doufám, že poběží, myslím, že nám to nechají, ale ti, co si nově objednají Plus, už je mít nebudou. Ty doku kanály co tam byly jako bonus jsou jediné koukatelné a je opravdu z čeho vbírat, pokud mi je vemou, budu na ně hóódně zlá 8)

Upraveno uživatelem Violetka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka
Takze balicek PLUS s novou nabidkou programu (Film Europe HD, AMS HD a Arte HD) uz nema programy -

Discovery HD Showcas,Discovery World,D. Science,Discovery HD?????

 

Jinak Discovery Showcase je totéž c Discovery HD, ale navíc tam byl ještě National Geographic Wild :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mě v posledních dnech potěšilo zařazení programu Film europe,Arte a Auto moto sport do balíčku plus.Po delší době pochvala pro UPC. :)

 

Z nejakyho duvodu se UPC nedari u PLUSu mi aktivovat ty uvedene tric HD programy! Vsechno jede, jen ty tri ani tuk! Pry se mi ozvou, az to vykoumaj....Tak uvidime :?

 

Tak já dneska volal na UPC s tím, že mám aktivovaný balíček Plus(cca už 6 měsíců) a že mi taky nejdou ty tři bonus. programy. Bylo mi sděleno, že mám starý balíček a na programy nemám nárok, protože jsou v novém balíčku. Když bych ho zrušil a chtěl zřídit tenhle novej, tak pro změnu nemám prý nárok na akci na stránkách za 69,- a to proto že jsem měl ten starej. Jedině aktivace a platba 99,- měsíčně. Normálně k zasmání :thumleft:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Asi to je o tom na koho narazíš na druhe straně telefonu.

Já mám Plus už několik let zdarma a včera jsem normalně zavolal na UPC a operatorka mi jen řekla že to zada ručně a že to poběží tak za hodinu.To bylo cele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bravo, takže už jsme se s UPC kulturně dostali od evropských transparentních podmínek až k arabskému bazaru, kde smlouváte kvůli každé blbosti. :jocolor: To už těžko označit jen jako úpadek, to je přímo volný pád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na český a slovenský trh se chystá další placený kanál. Ještě letos by se měl na obou trzích objevit dokumentární kanál H2. Stanice H2 se zaměřuje na historii, sesterský kanál History se původně na tento žánr orientoval ale později byl přeformátován.

 

"Z mezinárodní nabídky je pravděpodobné, že ještě tento rok bude vysílat kanál H2," uvedla portálu Živé.sk Erika Luzsicza ze společnosti Axocom.

 

Na trhu se zatím neobjeví kanál Comedy Central. V Česku a na Slovensku se vysílá sesterský program Comedy Central Extra. Ten je lokalizován formou DVB titulků.

 

Jiné zastupované kanály Axocom - Nickelodeon a Nick Jr. budou brzy vysílat širokoúhle.

 

"Kanály Nickelodeon a Nick Jr. začnou vysílat ve formátu 16:9 od 1. dubna 2015. Program Nickelodeon HD je a zatím zůstane v originální verzi, avšak ve střednědobém horizontu plánujeme nasadit českou jazykovou stopu i k HD verzi," uvedla Erika Luzsicza z firmy Axocom.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...