Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Omlouvám se, nenašel jsem vhodné vlákno...

Čirou náhodou jsem zjistil, že nejde stanice Deutche Welle, ač by měla, běžně nesleduji, nevím od kdy. Ostatní v muxu OK, informace na webu a telefonu žádné... Nějaké jiné info?

 

U mě Deutsche Welle normálně funguje... možná to byl jen nějaký krátkodobý výpadek.

 

Mám od nich 2 CI+ moduly, DW-TV na Amiko 8840 funguje, ale na PC (TechnoTrend CT2 4500) ne, ostatní programy v muxu (706MHz 64QAM 6900) se na PC dekódujou bezproblému. Střídat moduly (s kartou samozřejmě) problém neřeší, tak že možná UPC testuje u téhle stanice nějaké speciální funkce CI+, které zabrání dekódování v některých CI slotech.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nepotěšil's mě... Na tv jede (starý CAM TechniSat CX CI), na pc nejede (CAM SMiT CI, SMiT CI+) ani na jednom tuneru (dual TBS6680). Momentálně 1 tuner nahrává, z druhého jsem se před 18. hodinou nedostal hlouběji do CAM menu (CI+), ani na předplatné, nyní už OK (menu).

Asi bychom se měli pomalu připravovat na využívání "výhod" rozhraní CI+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

port1HD24. 2. 2015 13:08

Ve středu zveřejní sport tv seznam operátorů,kde by se měl objevit Sport 1 HD.Bude tam v seznamu i UPC?Pavel,Šumperk

Sport1HD24. 2. 2015 14:51

 

Pěkný den Pavle, je nám líto, ale zatím pravděpodobně ne. Tereza, UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no supr takze F1 bude komentovat o5 tragéd Richtr, jestli nebude Sport1 v HD tak to je tragédie uplně a skoro se přidám k těm co tu brečí nad regionálním vysíláním a budu chtít ORF i v Praze, když už UPC není schopná zařadit RTL, které v nabídce běžně v 90. letech měla a která má pokrytí F1 naprosto bezkonkurenční

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, RTL nebude moci zařadit, protože RTL nemá práva pro ČR a nechce být v ČR. Už je to nějaká doba, ale někde jsem četl, že hodlají příslušné provinilce, kteří je nelegálně přebírají, poslat k soudu. Možná to byl dopis, který jsme dostali do SVJ.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, RTL nebude moci zařadit, protože RTL nemá práva pro ČR a nechce být v ČR. Už je to nějaká doba, ale někde jsem četl, že hodlají příslušné provinilce, kteří je nelegálně přebírají, poslat k soudu. Možná to byl dopis, který jsme dostali do SVJ.

RTL je FTA kanál, tak že podle mě musí mít práva pro skoro celou evropu kde je signál dostupný.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno
no supr takze F1 bude komentovat o5 tragéd Richtr, jestli nebude Sport1 v HD tak to je tragédie uplně a skoro se přidám k těm co tu brečí nad regionálním vysíláním a budu chtít ORF i v Praze, když už UPC není schopná zařadit RTL, které v nabídce běžně v 90. letech měla a která má pokrytí F1 naprosto bezkonkurenční

A kdo jiný by to měl komentovat? Richtr je jeden z mála lidí u nás, který má s komentováním F1 zkušenosti a pro AMC je holt jednodušší zvolit člověka se zkušenostmi, než si vychovávat nového komentátora. To mě tedy více překvapila volba Štefana Eiseleho, protože to je docela tragéd. Měl jsem tu nemilou čest sledovat s ním kvalifikace po většinu minulé sezóny (Dajto máme na STA) a to byla docela tragédie.

 

Jinak, pro ty, co to ještě neslyšeli, oznámení operátorů, kteří zařadí Sport 1 HD odložili až na zítra. Ale obávám se, že UPC stejně v tom seznamu asi nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viz dotaz PRIMA ZOOM HD

 

9. 2. 2015 8:22

 

Dobrý den, podle informace od kolegů program Prima ZOOM v HD budeme mít, až dořešíme nové obchodní podmínky s Primou. Tento program ale nikdy nebude plně v nativním HD, většina pořadů je starších a Prima nemá k dispozici HD master. Alena, UPC Facebook tým

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...