Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Hudební stanice Óčko a Óčko Gold už i v kabelu UPC s HbbTV (nevím od kdy)...

Pravidelní diváci to jistě už zjistili, mě to zajímá jen po technické stránce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam stejný problém jako petrstary. Nemůžu naladit Slovak Sport 2 HD, jenom SS1. Naladí se jenom 137 programů, né 141. Ruční hledání nic nenajde. Akorát nemám stb, ale CA+ modul. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jsem hlavně zvědav, jestli se někdy v kabelu dočkáme FilmEurope v SD pro všechny, Kina CS a Doku CS. Mohly by ho zařadit třeba místo CBS drama, což je asi největší odpad co jsem kdy viděl, opakující už rok a půl par filmů a seriálů dokola (navíc s příšerným dabingem). Nevěřil bych, že to někdy napíšu, ale proti tomu kanálu byla Zone Romantica kvalitou o několik úrovní výš a byla aspoň variantou pro část ženské populace, kdežto CBS Drama není alternativou pro nikoho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky,take cekam zda v breznu konecne bude aspon HBO2,HBO Comedy,Cinemx,Cinemax2 konecne v HD a porad se nic nedeje.Nove stanice,tomu oc neverim,ze by pridali,UPC satelit sice pridava nove stanice ale UPC kabel neni jeste schopen ani pustit na net UPC informuje brezen :-(

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prestante byt tak nadrzeni. Brezen zacal teprve vcera. A vubec... UPC dalsi kanaly HBO v HD nikdy neslibilo. Slibilo je HBO. Proc predpokladate ze by je melo UPC automaticky pridat? Nerikam ze se to nestane ale zajima me vas nazor.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...