Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

@peno Částečnou odpověď najdeš zde.

Důvodem je ukončení zkušebního období bez dohody s programovou společností.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jiripoky

Jo souhlasim hudba už zde UPC není žádný normální hudební program!!! Shit MTV do toho music box se slagrem úplně zbytečně zabírá místo a musiq 1 je apsolutni nevkusna mazanice... A tak bych mohl pokračovat .sakra kde je očko express HD a jiné kvalitní hudební kanály, hlavně ze sportovních je nezpocitane achjo snad se ještě letos dočkáme...

 

Odesláno z mého GT-I9505G pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Cvancara: Zaplatil jsem si to primárně kvůli rychlosti (na kterou si nemohu stěžovat) a sekundárně kvůli Film Europe a Auto Motor Sport, které naštěstí zůstávají. Nicméně Deluxe Music, ačkoliv jsem mu moc nevěřil, mě příjemně překvapil a bude mi chybět.

 

Retiree: Dík, aspoň vím, že to nebyla úplně libovůle UPC, ale ani tak to nepotěší. Snad brzo nějaký kvalitní hudební kanál zase zařadí. Třeba to Óčko Express.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MTV nebyla nikdy stanice pro fandy kvalitní hudby, ale kanálem přehrávajícím klipy pro teenagery, o který dospělý ani nezavadí. A nezlobte se na mě, ale jestli si nedokážete najít hudbu, která vám sedí, mezi těma cca 10 hudebními kanály a 42 rádii co UPC nabízí, tak chyba není v UPC, ale ve vás. Tak náročným posluchačům můžu doporučit jen služby jako Deezer, Spotify, Last.fm, protože čekat, že někdo začne vysílat zrovna to co se vám líbí, bude zřejmě na delší dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz jsem u te hudby, tak ja hlavne nechapu proc se nyni jeste vysila stanice Music Box, na ktere bezi Šlágr TV, ktera je v nabidce UPC také, čili Šlágr TV tam mame 2x.

 

A co se tyka stanice Deluxe Music , tak ja predpokladam ze az se spusti dalsi multiplex, tak SS2 pocestuje do nej a Deluxe Music se zase vrati zpet.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmatejek

Trošku odbočím od tématu. Osobně jsem za SS1 a SS2 rád. Jen jsem zatím nepřišel na to, jak je u těchto stanic značen přímý přenos nebo repríza. Zatím jsem si žádného označení nevšiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo souhlasim hudba už zde UPC není žádný normální hudební program!!! Shit MTV do toho music box se slagrem úplně zbytečně zabírá místo a musiq 1 je apsolutni nevkusna mazanice... A tak bych mohl pokračovat .sakra kde je očko express HD a jiné kvalitní hudební kanály, hlavně ze sportovních je nezpocitane achjo snad se ještě letos dočkáme...

 

Odesláno z mého GT-I9505G pomocí Tapatalk

Z normálních hudebních kanálů tam už zbyl jen VH_1 a Retro.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nesouhlasím, každý si svoje najde. Podle mě zas nejlepší jsou Rebel a FajnRock TV. To stejný platí o sportu, kdo chce, svoje si najde a kdo nechce, bude rejpat pořád, že tam není to a že tam není ono. Teď je tam PL na SS1 a SS2 a stejně je pořád někdo nespokojenej, proč to není tam a zase tam a proč není SS1 v HD...

To snad byla zlatá doba ČsT 1 a ČsT 2, kdy nebylo možný si vybírat? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...