Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Píše se to zde v mnoha tématech už několik let... DVB-C signál je (oproti analogu) mnohem citlivější na různé poruchy, nedokonalá spojení rozvodu RF signálu, přechodové odpory, atd. atd. Nejčastěji bývají problémy s průmyslově vyráběnými účastnickými šňůrami s lisovanými konektory a velmi ohebnými kabely, kde je středním vodičem lanko - licna, a zde opět pečlivost připojení konektoru na kabel. Jediné doporučení - nový rozvod RF signálu za použití F konektorů a odpovídajích kabelů případně i rozbočovačů. Návodů i odkazů je tu dost a stále je to velmi podceňované...

Popisem svého rozvodu signálu jsi měl začít..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrstary
Píše se to zde v mnoha tématech už několik let... DVB-C signál je (oproti analogu) mnohem citlivější na různé poruchy, nedokonalá spojení rozvodu RF signálu, přechodové odpory, atd. atd. Nejčastěji bývají problémy s průmyslově vyráběnými účastnickými šňůrami s lisovanými konektory a velmi ohebnými kabely, kde je středním vodičem lanko - licna, a zde opět pečlivost připojení konektoru na kabel. Jediné doporučení - nový rozvod RF signálu za použití F konektorů a odpovídajích kabelů případně i rozbočovačů. Návodů i odkazů je tu dost a stále je to velmi podceňované...

Popisem svého rozvodu signálu jsi měl začít..

 

Mám to takhle zapojený už celkem dlouho a nikdy jsem neměl se signálem nebo s příjmem jakýchkoliv (i HD) programů problém, proto mě nenapadlo, že by to mohlo souviset s kvalitou signálu. O tom, že SS2 je v multiplexu používajícím jinou modulaci, která je náchylnější na poruchy, jak píšeš, jsem neměl tušení, jsem v tomhle úplnej laik :) Projdu si teda diskuse a pokusim se to zapojit líp, každopádně díky za odpovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Jsem jediný, komu bude Deluxe Music HD chybět? Byl bych rozhodně mnohem raději, kdyby UPC počkalo, až všechno technicky vyřeší a pak teprve přidalo nové kanály. Ale bohužel fandů nejnudnějšího sportu na světě je víc, než fandů kvalitní hudby, pro které je to po zmršení MTV další facka. Grr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...