Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník inko1
Filmboxy neplatím a jedou, tak já nevím......

 

V Havířově jely všechny Filmboxy (na Komfort) během celého léta.Cca koncem srpna "skončily", zůstal pouze ten jeden,co je součást nabídky.

Upraveno uživatelem inko1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavel m: V podstatě to, co jsem psal. Dlouhodobě bude, možná už na jaře, ale nyní ne. Po spuštění Black a White by měl přijít na řadu Animax/Spin.

dave67: Ani ne. Prostě se stále jedná a ne a ne se dohodnout. Já se UPC ale nedivím, když se Slovak Sport chová jako banda namyšlených amatérů.

raji/inko1: I mně ty Filmboxy jely.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tvskyfreak

@ForbesCesko: Jedna televize #Šlágr nestačí. Jak řekl ředitel Karel Peterka pro Forbes, do měsíce spustí v Praze druhý kanál plný dechovky a lidových hitů... Že by nový kvalitní kanál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy přesně bude, stejně jako další stanice, netuší nikdo. Ví se pouze, že s největší pravděpodobností bude a nejspíše ještě letos. Ty plány se poměrně rychle mění, viz. MTV Live HD, které také již mělo být a nechalo se na později. Jak jsem psal, 5 nových stanic by se mělo letos ještě objevit určitě, ale které to nakonec z toho výběru budou a hlavně kdy, se nechá odhadnout velice těžko, pokud už nejsou podepsány smlouvy. Já vím o nějakých 10-20 programech, z kterých se dlouhodobě vybírá, a můžu sem tam něco říci, ale ve výsledku to může dopadnout úplně jinak. Záleží to na podmínkách šíření, poptávce, ceně, konkurenci a dalších faktorech. Je možné, že časem (do půl roku) se v nabídce z toho výběru objeví prakticky všechny, ale něco pevně "slibovat" je prostě nesmysl. Uvidíme. Třeba se opět objeví i nějaké to nečekané eso.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze Jack to vystihl docela presne, proste dokud ten kanal neni v tv nabidce a nebezi , tak nikdo predem moc nevi co pribude

a i kdyz treba obcas nejake informace o novych kanalech mam, tak je zde z tohoto duvodu radeji nezverejnuji, protoze to casto dopadne uplne jinak.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

To je dobře, že jsou ty akce:

Filmbox, Eurosport, Sport5, Minimax/Animax, AXNSciFi, AXNcrime

jsou v základní nabídce klasik.

 

AXNSciFi, AXNcrime:

Běží na nich oznámení, že v pondělí 30.září se změní na AXNblack, AXNwhite

 

Je 2.10. a Minimax/Animax stále vysílá.

Filmbox, Eurosport 1.10. zakódovali.

Upraveno uživatelem Athlon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filmbox ,Eurosport, Minimax/Animax letní dárek prodloužení do konce září.

 

Co se týče Sportu 5, tak s programovou společností už dolaďujeme podmínky a velmi pravděpodobně bude program jako promo součástí i nabídky Klasik.

Honza, UPC Facebook tým

 

 

1. 10. 2013 nahradí AXN Crime a AXN Scifi nové programy AXN White a AXN Black. V nabídce Komfort jsou prozatím dočasně - minimálně do konce roku 2013.

Katka, UPC Facebook tým

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník michal.h

Nevím, kdy se v nabídce objevilo, ale dnes jsem při přelaďování zjistil, že na zlínsku do DVB-C přibyla "Městská televize Otrokovice".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...