Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno
Já vím, které kanály musí povinně pouštět ven. Mě nemusí nikdo poučovat. Ale zkoušet si stěžovat na ty výše jmenované HD kanály u ČTÚ je nesmysl, absurdní nesmysl

Kdybych měl potřebu si stěžovat, tak jistě ne na HD kanály jako takové, ale na skutečnost, že není všem zákazníkům umožněna stejná dostupnost služeb. Pochopitelně výsledek šetření ČTÚ nelze předjímat, ale jistá šance pro účastníky tady je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Tisková konference tv pohoda

http://www.digizone.cz/clanky/sledujeme ... iti-dvb-t/

Dnes v:

13:01 – Na plakátech skupiny Pohoda se objevuje i bavič Petr Novotný. Na televizní obrazovce se objevuje upoutávka na jeho pořad Novotný za humny.

 

13:08 – Jiří Krampol bude mít pořad Krampolvoloviny, vyplývá ze smyčky, která jde na televizoru v kongresovém sálu, kde se koná tiskovka.

 

Skupina Pohoda startuje třetí kanál Rebel

http://www.mediaguru.cz/2013/09/skupina ... idXDX-1fWQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže pouhým psaním příspěvků do fóra se nestane naprosto nic neboli zůstane status quo. Kapišto? :-)

No jo,typický dogmatik Elnc.Stará ho doma nepustí ke slovu,tak aspoň tady potřebuje poučovat a mít poslední slovo.Ale když si tím udělá dobře...

 

Odesláno z mého ZTE V970 pomocí Tapatalk 4 Beta

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Když se podívám na skladbu tvých blábolů (tedy příspěvků), tak je naprosto jasné, že přesně popisuješ stav u sebe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tím chceš jako dokázat,když vybereš část nějaké debaty?Že máš VUML,nebo že si bývalý estébák?Já rozhodně nemíním tady dávat ty tvoje "fundované" odpovědi,stačí když vidím,kolik lidí tady s tebou souhlasí.Piš si dál ty svoje dogmata,já na takového hňupa jako si ty,prdím.Jo a jinak,ve všem máš samozřejmě absolutní pravdu(a můžeš se udělat podruhé)...

 

Odesláno z mého ZTE V970 pomocí Tapatalk 4 Beta

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

Mne by zajímalo, komu jede ten internet 240+ naplno, protože pokud se nemýlím, tak aby člověk mohl využít tuto nabízenou rychlost, musí k tomu míti také řádné technické vybavení. Mně naplno nejela ani ta nabízená 100-ka a než abych měnil síťové komponenty a bůhví co ještě, tak jsem se vrátil k 60-ce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...