Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fabiak

Není, ORF atd jede. Přešel sem myšlenkama k sousedům ;o) http://www.upc.sk/televizia/programove-balicky/deutsch/

 

Celkově chápu jejich snahu dát sbohem Supreme. Na balíčcích vydělají celkově víc.

 

Co me štve je neschopnost vyjednat další kanály a bonusy tipu HBO GO...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

To je otázkou, jestli tomu tak skutečně je. Taky jsem měl Supreme a už přes rok mám jenom Komfort + balík Plus a nějak zjišťuji, že i to k životu není nezbytně nutné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2. ZÁŘÍ, 10:28 – Společnost UPC Česká republika původně ve svém kontaktním pořadu se zákazníky informovala, že v nabídce bude program MTV Live HD. Jde o chybu. Správně se jedná o stanici Deluxe Music HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Ano potvrzuju Deluxe Music HD už jede i u nás (lokalita Příbram), ale nestále mám na obrazovce " nabídka CI no access " .... nevíte někdo jak se té otravné hlášky zbavit ? Mám kartu.... A druhá otázka jestli ty nové programy budou dostupné i mě ? Mám kompletní nabídku vyjma erotických programů + internet Fiber 60?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zmíněné programy zařadíme do prémiového balíčku Kombi Komfort 240+.

Jirka, UPC Facebook tým

 

Tak pouze s internetem Kombi Komfort 240 .Tak koukám ty 4 HD programy uvidí hodně málo lidí. V EPG je informace pouze s internetem 240. Zvažuji přechod k satelitu.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...