Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Hory
Ano, mozna to muze pusobit zvlastne, ale na druhou stranu... co je na tom tak divneho? To, ze ty 4 HD programy navic jsou extra a jeste pouze v HD pouze pridava na jejich exkluzivite. I obsahove se od vsech ostatnich odlisuji. Kdyby je UPC pridalo nekam do zakladu i v SD, byl by to trochu podraz pro ty, kteri si je uz objednali v HD s internetem. Podle mych informaci ale v nejblizsi budoucnosti stejne jejich zarazeni v SD nehrozi. Ted pribudou zase jine stanice - tentokrat pro vsechny. A to RT v HD je odpovedi na to, ze zpravy v HD v nabidce doted chybely. A dublovat to mi prijde zbytecne, kdyz se chystaji jine SD programy. Jinymi slovy mit nektere programy pouze v HD je u rady operatoru ve svete bezna praxe a je dobre, ze se to dostava i k nam. Mozna to konecne prinuti lidi, co furt maji CRT, koupit si neco soucasneho a prestat se branit vyvoji za kazdou cenu. HD je proste lepsi a dokud ho nevyzkousi, tak to zrejme nepochopi.

 

Nerekl bych, ze se obsahove od ostatnich odlisuji. Sport, Music ... Osobne me tedy neschazeji. Naopak me to pripada nesystemove, umele se budou vytvaret dalsi a dalsi balicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Crime&Investigation

Ahoj, nevíte jestli UPC zařadí do nabídky Crime & Investigation? Spíš jestli nemátě nějaké konkrétnější informace, je mi jasné, že je velká šance, že v nabídce bude, protože UPC takřka žádnej významnej kanál v nabídce nechybí. Ale doufám, že to nebude za půl roku nebo podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro diváky AXN SciFi/AXN Crime a zvědavce AXN Black/AXN White... tady je program na první týden:

http://www.parabola.cz/clanky/5104/axn-black-zahaji-vysilani-filmem-robocop/

 

Pak bude na řadě Animax a AXN HD. Z Animaxu se nejspíše stane AXN Spin a AXN HD bude konečně plně česky - stejně jako AXN, AXN Black, AXN Spin a AXN White. Mělo by to být nejpozději do jara, tak uvidíme jak soudruzi máknou...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mkarek

Tak jsem shlédl programy těch novejch axn to snad není ani pravda. Čekal jsem něco podobného jako bylo na starej axn. Nebo něco podobného co je v zahraničních verzí těchto programů.To co budou vysílat reality a dokumenty. Např staré axnscifi nebylo nic moc ale toto je facht šok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu, avšak dosud v nabídce Komfort tyto programy nebyly k dispozici. Od 2. 9. 2013 je však můžete sledovat. 1. 10. 2013 nahradí AXN Crime a AXN Scifi nové programy AXN White a AXN Black. V nabídce Komfort jsou prozatím dočasně - minimálně do konce roku 2013.

Katka, UPC Facebook tým

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...