Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Na čem (na jakém přístroji) to vidíte?

Proskenoval (transEdit) jsem celé pásmo, v názvech kanálů žádnou změnu nevidím, v příslušných ID taky ne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

No zní to logicky, ale já takovou informaci v trasport streamu nemohu najít (tím netvrdím, že tam není). Tuto informaci UPC obvykle neuvádí (podle mých poznatků), vše převádí na sebe... Občas se taková informace (Provider) sice objevovala u nově zavedených programů, ale po krátké době je Provider opět přepsán na UPC. Tak si lámejte hlavu dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to bude jak píšu a jedná se jen o nějakou chybu. Prostě jako když se před pár měsíci objevilo na den asi deset testovacích pozic, které sami opět zmizely. Někdo se v UPC uklikl a pustil ven něco navíc a ty dodatečné informace jsou pro jejich vnitřní potřeby :)

 

BTW... v nejbližších týdnech přibude konečně to MTV Live HD.

 

Mělo být i MTV CZ HD, a nejspíše nakonec i časem bude, ale to se zatím přesunulo na neurčito.

 

Nadějně stále vypadá i Sport 2 HD a Viasat HD, ale u nich konkrétní termín neznám.

 

HBO2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD a Cinemax 2 HD pak budou na přelomu roku. Měly být už po prázdninách, ale z technických důvodů se to zdrželo.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu mi v jednom MUXU vyhodil STB test 10 nových programů. Vše zakódované. Včera se u některých objevilo EPG a dle EPG s porovnáním s programem by se mělo jednat asi o tři další SK programy. Nevíte něco o tom? Další dva testy se mi nepodařilo rozluštit.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praha - Je tu dobrá zpráva pro české fanoušky anglické fotbalové Premier League. „Nejpozději do konce listopadu bychom měli uzavřít smlouvu o zařazení naší televize do nabídky jednoho z velkých českých operátorů,“ řekl Insideru Róbert Greguš, ředitel Slovak Sport TV.

 

To je jediný subjekt, který drží práva pro vysílání anglické ligy na území Česka a Slovenska.

 

UPC, nebo Digi TV

 

Onoho velkého operátora, se kterým si prý do konce měsíce plácne, nechce Greguš jmenovat, ale připouští, že vede dlouhodobá jednání s UPC a Digi TV.

 

Síť UPC má dosah do zhruba 460 000 českých domácností. To je mnohem větší číslo než u 02 TV nebo Skylinku, kde už Premier League vyladíte teď. Ale skrze tyto operátory se ligové zápasy Chelsea či Arsenalu dostanou řádově ke stovce nebo dvěma stům tisícům domácností.

 

„V případě, že budeme do naší nabídky digitální televize zařazovat nové programy, rádi vás o tom budeme s předstihem informovat,“ odpovídá Juraj Gerbery, mluvčí UPC, velmi stroze na dotazy, jak to aktuálně vypadá s jednáními o vysílání Premier League.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...