Přejít na obsah

Výměna Set-top-box za CA modul


Návštěvník RZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník RZ

Dobrý den,

do dnešních dnů jsme používali klasickou CRT TV a k ní Set-top box CV-5000. Zakoupili jsme ovšem novou TV Samsung UE46ES8000 a chtěli v ní používat CAmodul.

Nevíte prosím někdo jak v takovém případě postupovat? Lze vrátit STB (50Kč měsíčně) bez karty a zakoupit (pronajmout) u UPC samotný CAmodul? Nebo k novému modulu musí být nová karta a jak dlouho přibližně taková výměna trvá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RZ

Děkuji, zavolám zítra. Jen jsem si chtěl být jistý, ať mne přez telefon neoblbnou. Bude mne něco stát přivezení technikem, že bych mu hned strčil STBox?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte na výběr ze 2 variant

 

1. Samoinstalace - Technik jen doveze modul s kartou a vyzvedne STB (s kartou + scart kabel) -> zdarma

2. Instalace technikem - Technik přijede, odpojí STB, "nainstaluje" CA modul a naladí -> Něco málo přes 400Kč

 

Ale to vše Vám řeknou až budete volat ;)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Máte na výběr ze 2 variant

 

1. Samoinstalace - Technik jen doveze modul s kartou a vyzvedne STB (s kartou + scart kabel) -> zdarma

2. Instalace technikem - Technik přijede, odpojí STB, "nainstaluje" CA modul a naladí -> Něco málo přes 400Kč

 

Ale to vše Vám řeknou až budete volat ;)

Zajímavé, po mně chtěli napřed vrátit STB poštou do Nymburka a pak teprve dali CAM s kartou :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé, po mně chtěli napřed vrátit STB poštou do Nymburka a pak teprve dali CAM s kartou :?:
A kdy to bylo? Někdy hodně dávno? Poslední dobou tu několik lidí psalo, že CAM za STB se mění z ruky do ruky, přijede (zadarmo) technik. Já osobně jsem tuhle výměnu dělal před měsícem a proběhla přesně takhle...
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...