Přejít na obsah

UPC od ledna mění ceny služeb


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník Athlon

A jak je to se smlouvou, na kterou čekám od 30.11.2012. To už mi změní na tu novou cenu 670,- ?

Cena bez modemu a STB mi automaticky poskočí z 549,- na 572,- ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
Jenom doplním že to jedno procento do fondu kinematografie je placeno jenom z plateb za dodávku služby a ne za pronajmutá zařízení jako ca modul atd. Proto z největší pravděpodobností došlo k rozdělení cen, zvlášť za služby a pronájem zařízení. Díky tomu odvádí upc méně prostředků do fondu kinematografie.

 

Ohledně poslední věty, jen bych doplnil, že díky tomu je i koncovému zákazníkovi účtován nižší poplatek na příspěvek do fondu kinematografie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
A jak je to se smlouvou, na kterou čekám od 30.11.2012. To už mi změní na tu novou cenu 670,- ?

Cena bez modemu a STB mi automaticky poskočí z 549,- na 572,- ?

 

Pod nabídkami je napsáno, že : "Pro příjem signálu digitální televize je nutné si koupit nebo pronajmout přijímací zařízení digitální televize. Pro příjem signálu UPC internetu je nutné si koupit nebo pronajmout kabelový nebo Wi-Fi modem."

 

A ano, cena se bude řídit ceníkem platným od 1.1.2013 (upraveným na konečné částky po odsouhlasení zvýšení DPH sněmovnou a podpisem prezidentem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jairocon

No tak som ostal uplne vyvaleny. Mal som doteraz nejaku retenciu - takze fiber power 30 som mal za celkovu cenu 373/mesiac. Nova faktura je 560/mesiac!!! Wow. Anyway, bude treba volat retenciu. Aka cena je normalna retencna za mesiac (zahnajuc celkovu cenu aj s modemom) za FP30?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Normální cena je taková, jakou čteš v ceníku. Všechno ostatní je pouze na tvých řečnických schopnostech, co si dokážeš vyjednat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Wow. Anyway, bude treba volat retenciu. Aka cena je normalna retencna za mesiac (zahnajuc celkovu cenu aj s modemom) za FP30?

Cena se odviji od delky u UPC. Ja mam za sebou prvni rok, tudiz nejvyssi cenu kterou nabizi - po ferovym hovoru, za necelou minutu nabidnuta 337,- vcetne modemu (Fiber 32). Jsou sami proti sobe, kdyby me nechali pudovni 400+, tak bych nic neresil, takto jim platim jeste min, ale co delat, kdyz jedina alternativa je 02 :/ (nicmene s kvalitou pripojeni od UPC osobne zadnej problem nemam, jen s timhle handrkovanim).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna zajimavost:

 

na webu UPC si lze objednat internet UPC Fiber Power 30 za akcni cenu 420 Kč na 6 měsíců http://www.upc.cz/internet/fiber-power-30/

 

stejnou sluzbu si ale lze objednat i za 312 Kč na 12 měsíců a to zde http://www.stabilniinternet.cz/#fp30

jedna take o web UPC s pred par dny zaregistrovanou domenou http://networktools.nl/whois/stabilniinternet.cz

po kliknuti na objednavku vas to presmeruje na stadnartni web UPC. :santa:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Už léta tvrdím, že v UPC neví pravá ruka, co dělá levá (prostě ve firemní komunikaci mají nehorázný bordel). Několik vlastních zkušeností i zkušenosti mnoha dalších...

Ten web byl zaregistrovaný 19.12.2012, jak je zřejmé z odkazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak se taky přidám. Do konce roku 2012 jsem platil za Kombi komfort + super film 952,- Kč vč. daně (794,- Kč bez DPH 20%). Dnes mi došla faktura na 1.002,- Kč ( což je 828,- Kč vč. DPH 21%). Pokud vím, tak DPH se zvyšovalo o 1% ve všech sazbách a zdražení UPC je 4,28% - 5,25%. Hmmm ... co říct ...jen tak dál a dojde mi také trpělivost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...