Přejít na obsah

UPC od ledna mění ceny služeb


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno
Jako koncovému uživateli je mně srdečně jedno, jestli se někde mění nebo nemění cena nějakých komodit (ani nemusím vědět, co to je) - prostě plyn je dražší a zatopím si s ním pořád stejně.

 

Páč se zdražit musí ale UPC zdražit nemusí. Vy jste tady ukázkové ovce které ochotně odkejvou cokoliv :lol::lol:

UPC si jen chce namastit kapsy podobně jako mobilní operátoři. Taky jsi tak naivní že věříš že minuta hovoru stojí operátora na nákladech skoro 7Kč?

A podobně šroubuje ceny UPC, aniž by tam byly vyšší náklady. Stačí se podívat jak "roste" uploud za poslední 3 nebo 4 roky. Neroste, ty tarify jsou na pevného poskytovatele z nouze ctnost :thumbdown:

Jenomže UPC - bohužel - taky musí zdražit. Ať už jde o důvod rozšíření programové nabídky nebo zkrátka proto, že mají i vyšší vstupní náklady. A zatím pokaždě při navýšeni ceny dostal zákazník alespoň něco navíc (víc programů, větší rychlost netu) - narozdíl od toho plynu, který sice stojí čím dáĺ víc, ale je pořád stejný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Bucky Kid: Nabízí někdo cca 100 programů + 30M internet, rozvod po domě pro 6 TV, za míň, než cca 800 Kč ?

 

 

No jo ale já mluvil o internetu. Připojení s 1Mbit uploadem za 560 to dnes není žádný terno. Stačí se podívat na konkurenci která současně s cenou alespoň navyšuje i uploud (a nemusíme chodit ani moc deleko, netbox 15/5 za 350/měsíčně bez pronájmu modemu mluví za sebe :( )

Tak k té konkurenci běž, to je přece velmi snadné řešení! Opravdu tě nikdo nenutí setrvávat u UPC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, když to zvyšují, tak doufám, že nás překvapí a od toho nového roku pustí HBO OD a HBO GO. Když jim budeme financovat díky tomu zvýšení nové stb a všechny možné další věci na přípravu těchto dvou kanálů

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj já bohužel netbox dosahu nemám tak že UPC je pro mne nejlepší řešení 675Kč za 60Mb/s+80TV je přijatelná cena.

když si spomenu že jsem platil 600kč za net 30mb/s + 600kč za TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po oznámení o zdražení sem poslal výpověď ze všech služeb z důvodu nesouhlasu.Měl jsem net 30mb starter+Darwin za 536kč.

Když mi zavolali, nabídli mi to samý zas na rok myslim za 460.-(včetně pronájmů modemu a stb, páč sem jim to vyčet jako jeden z důvodů)

Na to sem mu řek že TV rušim tak jako tak protože jí nějak ani nepotřebuju a navíc z Darwina vyškubli 2 programy.Tak mě ukecával aspoň na net,na to sem mu řek že 30mb ani nepotřebuju a 500 za to dávat nebudu.Nakonec jsme se domluvili že si teda nechám net 30mb za 307(včetně modemu) kč na rok, což si myslim že docela ujde.Uvidíme za rok asi zas výpověď a tak dokola.Evidentně jsou na to smlouvání zvyklí a berou to naprosto normálně,kdo se po roce neozve tomu zdraží :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mahony:

Spousta lidí se tady rozčiluje na UPC, srovnává ho se Západem a kritizuje jeho služby. Mně osobně nejvíc rozčiluje zrovna tohle - vydržkovat si slevu pod pohrůžkou ukončení smlouvy mi připomíná spíš nějaký blízkovýchodní trh, než Evropu.

Taky by mě zajímalo, co by na takovéhle praktiky řekl úřad na ochranu spotřebitele? Je legální, aby za stejnou službu platil někdo víc, než druhý?

Co si myslíte vy?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Minimálně je to pro UPC ostuda, ale ve zdejších končinách jsou ceny smluvní, takže rozhodně nemusí všichni platit stejně. Ostatně u mobilních operátorů je to tragédie ještě větší :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Ostuda je pro UPC hlavně to že oni zase zkouší šroubovat smluvní ceny směrem nahoru a zkouší co zákazník vydrží aniž by mu za to nabídli nějakou přidanou hodnotu. A tohle je u mobilních operátorů to samý v bleděmodrém.

Jediné řešení je akceschopná konkurence, bohužel jsme v ČR že ano :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...