Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Zdar pod seto boxem jsou uloženy kabely, HDMI kabel, anténní kabel ,napájecí kabel . Úplně nový set box jsem dostal. Ne scart kabel tam není .Prosím tě můžeš sem dát ten další FW 00.13.05.09 ?

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník dave67

Nová zkušenost - při nahrávání 6 hodin v kuse se nahrála zhruba třetina. Po nahrávání byl STB ve stavu, kdy na displeji nebylo nic - čas ani číslo aktuálního programu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Auto Power Down jsem dal na 3 hodiny, takže teoreticky to je možná tím. Jinak STB byl ve stavu, kdy na předním displeji nebylo nic, i když běžně je tam bud čas (vypnuto) nebo číslo programu (zapnuto).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas_35

Těch 6 hodin jste nahrával na ext. disk nebo flash ? Jaká značka, typ, velikost atd. ? Mě se nahrávání na ext. disk nepodařilo rozchodit. Jinak se taky podělím o další zkušenost. Z 10 zapnutí nabootuje přístroj tak 4x, 6x zamrzne ve stavu "boot". Stává se to někomu ? Hodiny mám vypnuté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Taky se dost předbíhají hodiny... Za týden cca 3 minuty. A to už jsem jednou spravoval... :roll:

 

To nahrávání delší doby musím ještě vyzkoušet. Nahrávám na externí disk 2,5", značku a velikost napíšu večer. Je to normální disk z noťasu, kde odešel displej. Jinak platí pořád to samý, nahrávat můžu jen SD programy.

 

Se zapínáním nemám problém. Trochu to blblo jen když jsem měl připojenej disk 500GB s odběrem 1,1A, to asi nestíhalo a občas byla námraza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...