Přejít na obsah

Velmi pomalý upload


Návštěvník Sirajs

Doporučené příspěvky

Návštěvník son

Elnci takže podle Tebe,když někdo poskytuje symetrickou rychlost,tak nabízí to co 99% userů nepotřebuje???Hochu měl by jsi nahradit Kalouska :D

Internet u nás nabízí pro mé potřeby víc vyhovující,i když dražší-přejdu.

TV upc co mám mě víc vyhovuje než mít jen DVB-T-takže zatím zůstanu-ale jakmile budu mít možnost mít satelit-odejdu.Nechci jen TV od upc-chápeš????Mám balík Kombi Komfort.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ISP nemají od userů odezvu na symetriku, tak to ani neřeší

hele ale tohle je přece blbost... jak můžou mít isp od zákazníků nějakou odezvu na upload, když žádnej nemají? jako aby se to projevilo ve vytíženosti třeba...

on je hlavně problém v tom, že jak má většina lidí jenom poloviční internet (směrem k sobě), tak ho nemají jak využívat v opačnym směru... ve chvíli, kdy by se jim větší upload zaved, spousta z nich by ale internet ze zvyku využívala stejnym způsobem i dál :? je to takovej začarovanej kruh, ale právě isp by ho měl prolomit, protože zákazník nemá jak... to je taky důvod, proč tady tak málo lidí řve po vyšším uploadu, sou takhle zvyklý a nevědí, o co přicházejí, co všechno by mohli dělat a využívat...

já dokud měl jenom tu desítku ke 120 od upc, tak by mě ani ve snu nenapadlo uploadovat něco většího... teď co mám 90/90, tak víc uploaduju než stahuju... ne že bych uploadoval desítky GB, ale jednou za čas pár stovek MB pošlu a takhle je to záležitost na pár sekund :) další věc je, že stahování je na všech serverech nějak omezovaný, ale odesílání na ně frčí naplno, takže neni problém běžně někomu / někam něco posílat plnou rychlostí...

netbox nema kvalitni tv protoze pouziva iptv a pri pouziti internet a tv dphromady se tv dost seka

nevim, jak to má ošéfovaný netbox, ale já mám od centria iptv a žádný potíže sem za celejch 10 měsíců nezaznamenal... taky je možný, že to bude jenom nějakej lokální problém / problém u konkrétního zákazníka :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Slamb: Rychlost downloadu se taky vyvíjí podle toho, jak rychlý download zákazníci vyžadují a stejné je to s uploadem. Prostě až budou zákazníci tlačit na ISP s tím, aby byla symetrika, tak se ISP tomu začnou přizpůsobovat. Ale v situaci, že se mnohem víc stahuje než odesílá a většině klientům (defacto všem) to takto vyhovuje, je to prostě bezpředmětná věc - i tací poskytovatelé, kde není technicky problém mít symetriku, to nenabízí buď vůbec nebo to mají jenom jako ten nejvyšší tarif a v tarifech nižších mají rychlosti asymetrické (Poda, Netbox). Centrio je možná vyjímka, ale schválně si změř kolik dat měsíčně odešleš vs. kolik jich přijmeš. Nebo jinak řečeno kolikrát využiješ 100Mbps upload oproti tomu, kdyby byl 10x nižší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien
ano bohuzel upc dava prednost kvantyte pred kvalitou ale netbox nema kvalitni tv protoze pouziva iptv a pri pouziti internet a tv dphromady se tv dost seka

 

Nemas pravdu, TV jede v pohode, tohle ma Netbox dobre osetreny. Vim z vlastni zkusenosti, sam vyuzivam v jinem byte, kde ze zacatku sice byli s TV potize, ale uz 2 roky jede vse jak ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nárůst mobilních datových tarifů dle mě nemůže poskytovatele pevného připojení moc ohrozit. Většina lidí co má mobilní internet má doma zároveň rychlejší připojení a takto jim to vyhovuje. Přeci jen mobilní internet s dnešním pokrytím operátorů a rychlostmi není pro drtivou většinu zákazníků na domácí použití dostačující.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je otazkou, jake jsou technicke hranice pro rychlost uploadu na DOCSIS 2.0 a 3.0 (myslim prakticke, ne teoreticke),

napr. polaci nabizi internet i 30/3 Mbit, ale nezjistil jsem jestli to jede s modemem DS 2.0 nebo 3.0. http://www.upc.pl/internet/

Tak polakum jede internet 30/3 Mbit na DOCSIS 2.0 modemech, ptal jsem se na to na jejich foru:

http://forum.mediaswiat.pl/

Proc to nejde u nas je my jasne, proste kdo chce vic, musi si priplatit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pomalý upload neštve pouze obvyklé uživatele internetu , štve to i nás Gamery , jakmile si chcete zahrát Online hru, tak konec, budete mít šílené Lagy a nekonec i Ping , proto už ani náhodou nemůže být upload věc , kterou 99% lidí nezajímá . Vzpomeňte si totiž na svoje známé , popřípadě mladší přátele, kteří něco takového provozují , řekněte jim , že když máte staženo 149 000 000 tak uploadováno máte teprve 14 tisíc , správný hráč se vám vsměje do obličeje a řekne , ať si seženete lepší internet

:salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...