Přejít na obsah

Velmi pomalý upload


Návštěvník Sirajs

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Jenom vůl si může myslet, že se bude UPC řídit podle pár userů, kteří potřebují něco, co dalších 99% nikdy nevyužije. A to je právě ta rychlost uploadu. Pokud by se na adresu UPC měla snést kritika, tak je to zcela jistě za absenci cenově dostupného tarifu, jakým byl např. 10/1 za 299,-Kč/měsíc, ale ten upload určitě ne.

A v nabídce digitální TV nemá UPC prakticky žádnou konkurenci, mimo jiné i kvůli možnosti připojit až 4 zařízení za jeden (stejný) měsíční paušál. Tady právě ujel vlak satelitním providerům, o IPTV nemluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jako že 99% nevyužije?Co je to zase za blbost? Mimo to se bavíme o internetovém připojení a né o nějaký debilní televizi, ve který z 99% času nic nedávaj a nebo je to z 99ti% opakování 99x denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

99% userů nevyužije symetrický download/upload a bohatě jim stačí poměr cca 10:1 (neboli tarif 60/6, příp. 120/10). A ty se nezdržuj a spěchej k těm svým garážníkům, když jsou tak fantastičtí. Fakt nechápu proč u UPC stále setrváváš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je otazkou, jake jsou technicke hranice pro rychlost uploadu na DOCSIS 2.0 a 3.0 (myslim prakticke, ne teoreticke),

napr. polaci nabizi internet i 30/3 Mbit, ale nezjistil jsem jestli to jede s modemem DS 2.0 nebo 3.0. http://www.upc.pl/internet/

To ve vychvalovanem Nizozemsku jsou na tom jeste o poznani hur nez u nas, tam nabizeji internet max. 100/5 Mbit. http://www.upc.nl/internet/

 

Kazdopadne upload u nenizsiho tarifu 30/1 je opravdu bida, na posilani opravdu velkych souboru je to skoro nepouzitelne,

60/6 a 120/10 uz je ale dle meho nazoru celkem vpohode a je otazkou jestli se nekdy na Docsis 3.0 kvuly technickym moznostem dockame jeste nejake vyrazne vyzsi rychlosti (i kdyz treba u byznyz tariru UPC nabizi i 15 Mbit upload http://business.upc.cz/zivnostnici-podn ... /internet/ ).

 

A komu se to nelibi at zkusi jit na telefonni draty k ADSL, tem se o rychlostech v radu Mbit muze jen zdat (myslim prakticky).

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elnc: Mě furt zajímá, komu stačí 125KB/s, když například nahrávám video o velikosti 600MB , nebo na ftp uploaduju soubor (zrovna včera) o velikosti 3,6GB, tak to musím nechat běžet přes noc, aby se to tam vůbec nahrálo.Dyť je to zoufalý.Jako, vidim na tobě, že si milovník UPC, možná zaměstnanec...nevim, ale pokud tohle neuznáš, tak žiješ v jinym roce.

 

tomus: No, oni ty tarify nejsou nikde žádná sláva.Přitom na tom ale vařej takovejch peněz, že tam určitě mají obrovský rezervy, ale zase jde jen o marketing a o to, jak na tom co nejvíc vyždímat :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

No tak to máte jasnou volbu-UPC je ve Vaší lokalitě pro Vás lepší poskytovatel internetového připojení.Já mám výběr z více firem a nabízejí internetové tarify,které mě více vyhovují/pro Elnce-nemyslím tím cenou/ a odešel bych od upc z fleku ,jen bohužel měl bych jen příjem DVB-T a proto zatím zůstávám u UPC.A jakmile se vyřeší možnost příjmu satelitní Tv,tak odcházím.Můj názor je,že by mělo UPC upřednostnit kvalitu před kvantitou :D ,klidně si ji připlatím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Elnc:kde jsi vycucal,že 99% stačí tento upload a že ho ani nevyužije??

tomus:u Vás v Brně je jen na výběr z upc a ADSL???

Psal jsem, že 99% userů nepotřebuje symetrický down/up, což lze dokázat mimo jiné tím, že cca 99% linek v republice je stavěných právě nesymetricky a jelikož ISP nemají od userů odezvu na symetriku, tak to ani neřeší (neberu firemní sféru, o té tady řeč nebyla). A i když se zeptáš přímo uživatelů, kteří symetrickou rychlost mají (třeba Netbox), tak ti naprostá většina potvrdí, že je rychlost uploadu nezajímá tolik, jako reálná rychlost downloadu. Prostě tak to je a zbytečně se tady dělá z komára velbloud a vytváří problémy tam, kde vůbec nejsou...

 

No tak to máte jasnou volbu-UPC je ve Vaší lokalitě pro Vás lepší poskytovatel internetového připojení.Já mám výběr z více firem a nabízejí internetové tarify,které mě více vyhovují/pro Elnce-nemyslím tím cenou/ a odešel bych od upc z fleku ,jen bohužel měl bych jen příjem DVB-T a proto zatím zůstávám u UPC.A jakmile se vyřeší možnost příjmu satelitní Tv,tak odcházím.Můj názor je,že by mělo UPC upřednostnit kvalitu před kvantitou :D ,klidně si ji připlatím :D

Tak to je slušná ptákovina, protože u UPC si můžeš klidně vzít jenom TV. Ten net ti fakt nikdo nenutí. Ale ono asi není odejít kam a UPC je pořád velmi solidní služba, že? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...