Přejít na obsah

SET TOP BOX


Návštěvník thaavi

Doporučené příspěvky

Návštěvník thaavi

Blbý dotaz: když si koupím set top box, nemusí to být od UPC a bude fungovat stejně? Mám objednanou službu KOMFORT+, bude jakýkoli set top box schopen dekodovat spravne programy z této nabídky? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,

je mozno zakoupit "jakykoli" CA modul? Nebo pouze tento --> http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-moduly.htm

 

Resp mam nasledujici problem: Bydlim v podnajmu kde UPC je psano na majitelku bytu. Ta je ovsem v zahranici a jakakoli zmena je tudiz celkem hodne problematicka (chtel jsem totiz vymenit standartni set-top box za CA modul, ovsem bylo mi receno ze pri vymene musi byt pritomen majitel na ktereho je smlouva napsana). Tudiz me napadlo ze bych si koupil CA modul a strcil tam proste jen kartu ze set-top boxu. Je to vubec realne? Pokud ano mohu zakoupit jakykoli CA modul? Koukal jsem napriklad na alzu --> http://www.alza.cz/ca-ir-smart-irdeto-d306307.htm

 

Diky predem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Zakoupit je samozřejmě možno jakýkoli CA modul, ovšem používat lze pouze modul pro kódovací systém Conax CAS7, který ve své síti DVB-C používá UPC. Prakticky pouze CA modul spárovaný s předplacenou kartou, jak uvádíš v prvním odkazu. Při nákupu (nebo pronájmu) ovšem musíš prokázat, že jsi platícím abonentem tv služeb UPC. Asi by se to dalo v tomo konkrétním případě řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tragikomix

Plna moc me taktez napadla, nicmene majitelka neni moc napomocna to resit z USA. Takze jsem to nakonec objednal z dvb-c-shopu a uvidime.

Diky moc za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...