Přejít na obsah

Nova FANDA v UPC


Návštěvník Blem-007

Doporučené příspěvky

Frigo, dekuji ti :wink:

 

nevim proc,ale naslo mi to az po zadani te frekvence a symbolrate.

Dalsi zajimavost je, ze doted jsem mel na dvb-C vsechny programy, krome Prima cool, family, nova cinema, ocko - tyhle jsem mohl sledovat jenom kdyz jdesem prepnul na dvb-T, coz byl vopruz, a nyni mi je naslo i na dvb-C a muzu je ulozit a nemusim prepinat tunery( jeste naslo cca 10 ceskych rozhlasovych stanic...)

:diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje nekomu ten kanal ladim a ladim na satelitu a nic a to mam upc muze te me nekdo poradit

rychle si nalaďte - satelit Astra 3B kmitočet 11973, polarizace vertikální, sr-27500 fec-5/6 norma DVB-S, modulace QPSK a honem na box..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník djstephano771

zdravim mam taky upc pres satelit ziju v irsku a pokud vim ja beru upc ze satelitu thor 5 a ladim kanaly taky a nemuzu nic najit na upc vubec kanal 9 nemam a barandov tv je a 14tce a nova cinema na 68ce nevim jestli upc stale vysila v cechach na astre ale mozna to je ten problem? nevite nekdo jestli ten box bude zive i na netu treba voyo nebo tak neco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...