Přejít na obsah

Nova FANDA v UPC


Návštěvník Blem-007

Doporučené příspěvky

Bohužel, v nabídce Mini zatím naladit na DVB-T nejde... TV Pohoda tam je, ale Fanda ne :-/

 

A ve kterém městě / lokalitě lze naladit u UPC TV Pohoda v DVB-T nabídce?

 

V Praze, včetně oné neznámé New TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v které části, Praha je celkem velká lokalita

 

Praha 12.

 

Nicméně, jak jsem zjistil na zákaznický lince, ohledně nabídky Mini je to tak, že "rozšířené" programy jsou do této nabídky dávány různě dle oblastí (patrně nějak náhodně asi) - někde je Fanda, někde TV Pohoda apod.

 

Jiná situace by byla, kdyby Fanda byl v klasickym celoplošnym DVB-T, což patrně nebude, nebo ne v dohledný době, a tedy se ho netýká "must carry".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to chytáš na 64 k, tak to bude nejspíše příjem ze vzduchu, UPC vysílá DVB-T pouze na kanálech 21-24 a tam TV Pohoda opravdu není

 

Máš pravdu, za tu dobu jsem zapomněl, že to mám jako kombinaci... :roll: Takže všechno zpět :salut:

 

Nicméně, že Fanda někde je řiká info na http://www.upc.cz/o-upc/2099/20999814.html a na zákaznický lince (to TV Pohoda a New TV jsem si k tomu dodal, špatně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim mam taky upc pres satelit ziju v irsku a pokud vim ja beru upc ze satelitu thor 5 a ladim kanaly taky a nemuzu nic najit na upc vubec kanal 9 nemam a barandov tv je a 14tce a nova cinema na 68ce nevim jestli upc stale vysila v cechach na astre ale mozna to je ten problem? nevite nekdo jestli ten box bude zive i na netu treba voyo nebo tak neco?

 

 

Já mam taky upc a mam taky thor a nic víc tam dat nemužu tak že je to na prdt

Zdravím taky tak.Žádný kanál 9 nemáme.Barandov je na 14 .To jsdem zkoušel co jsem zkoušel a nic.Když jsem volal na upc tak mi bylo řečeno že je volný a jedině to řešit přes technika.Je to zas o volání.Nastavení je jen přes thor,přes astru nenaladím nic.A to tchýně má satelit upc a programy HBO,HBO2 a jiné.Tak nevím.Nevíte někdo co udělat než volat a provolávat paušál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My máme kabelovku. Mám to přes kartu v televizi. Ať ladím jak ladím, dám vyhledat uplně vše, včetně analogu a digitálu . . . najde to přes stovku programů a fanda nikde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...