Přejít na obsah

Nova FANDA v UPC


Návštěvník Blem-007

Doporučené příspěvky

zdravim mam taky upc pres satelit ziju v irsku a pokud vim ja beru upc ze satelitu thor 5 a ladim kanaly taky a nemuzu nic najit na upc vubec kanal 9 nemam a barandov tv je a 14tce a nova cinema na 68ce nevim jestli upc stale vysila v cechach na astre ale mozna to je ten problem? nevite nekdo jestli ten box bude zive i na netu treba voyo nebo tak neco?

 

 

Já mam taky upc a mam taky thor a nic víc tam dat nemužu tak že je to na prdt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

17 a 18.7 jsou reprízy na Sport 1 a Sport 2. I včera jsem koukal na ten box na Sport 1.(lepší komentář a kvalita).A hlavně na Sport 1 dávaly celý předprogram cca od 19 hodina ne pouze 1 zápas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuzu naladit Fanda TV, mam Panasonic s dvb-C s CA kartou. Chtel bych se v noci divat na box DAVID HAYE-DERECK CHISORA. Jak to mam najit? Na jake frekvenci vysila? Kdyz dam aktualizovat programy, akorat mi pridalo AXN HD.

 

No nevím. Já jsem nic ladit nemusel. TV Fanda byla automaticky místo TV Barrandov a TV Barrandov se přestěhovala na HD+SD. A já v tom mám teď zmatek. Názvy TV stanic nelze v info přejmenovat (můj Samsung to neumí), takže na TV Barrandov koukám na TV Fanda a na HD+SD na TV Barrandov.

Jinak jsem si "užil a užívám". 8.6. jsem pořídil balíček Kombi Komfort a zakoupil CA modul. UPC mi vyměnilo modem. Týden nešel internet. O dva dny déle nešel telefon. Nenaladil jsem několik TV stanic (Nova Cinema, Prima Cool, Prima Love, Óčko), protože v manuálu k CA modulu je pro ladění uvedena frekvence 175,5 Mhz. Až po měsíci jsem našel na stránkách UPC video k CA modulu a tam je frekvence 163,5 Mhz. Po zadání této frekvence se mi naladila další spousta TV stanic a radií. No a teď si "užívám" úplně nejvíc. Každou chvíli se mi rozpadá obraz a zvuk. V úterý přijde technik a z UPC jsem slyšel výhrůžky o platbě za zbytečnou návštěvu technika. A také nesmysly o tom, že se mi uvolnil šroubovací konektor koaxiálu. Tak jsem velmi zvědav jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...