Přejít na obsah

Problém s porty


Návštěvník CzechS

Doporučené příspěvky

Návštěvník CzechS

K problému: UPC mi zablokovaly porty z důvodu rozeslání virusu z mé IP. Tento problém byl vyřešen a napsal jsem UPC , že opět může být povoleno vše do původního stavu. UPC odblokovalo blokované. Boužel dva programy (steam, mumble) se nemohly připojit. Vše ostatní fungovalo. Proto jsem napsal UPC zda-li není ještě něco zakázáné. Odepsali, že vše již bylo odblokované a že se ještě na to podívají. Ani po tomto pokusu se ani jeden z programů napojit(ať už na servery Valve nebo připojit se do místnosti nefungovalo). Proto jsem oba programy reinstaloval a bez vysledku. Ovšem pokud se pokusím přihlásit pomocí internetové stránkyhttp://www.steamcommunity.com, tak to funguje. Z toho jsem si vyvodil, že něco(někdo) pořád blokuje. Firewallem v PC nejsou nějákým způsobem zakázány. Budu opravdu rád za každou pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CzechS

Můžu tedy požádat o stránku kde ty porty mám zadat? Čísla těch portů vím, popřípadě je sem mohu napsat. A jestli se nějak dozvím, kde jsou zablokovány(jestli UPC, firewaal či nějaký virus to blokuje)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CzechS

Odskoušeno... Všude byl červený čtvereček. Ale přišel jsem na novou věc. Jakákoliv online hra se nemůže připojit na server(ať už Ubisoft server, Valve servery, tak až na hry od např. Big pointu). Opravdu by mě zajímalo co je schopné v takové míře blokovat takových připojení na servery.

+dodatek: Skype a ICQ fungují bez problému.

Opravdu to už řeším 4 dny a bez výsledku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CzechS

Já už jsem blbej jinak to nevidim. Vypnul jsem ESET firewall, na routru taky, můj modem žádný firewall nemá, windows firewall je permanentně vypnutý a pořád tam skáče to stejné. Já už opravdu nevím a pomalu mi docházejí nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CzechS

A co kdybych zkusil připojit cizí notebook do sítě? To už by se poznalo jestli za to může nějaký virus, firewall či je problém na straně UPC? Anebo reinstalovat zařízení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...